Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Citroen Berlingo

~TomJerry
Combi 1.6 110KM 81kW
Citroen Berlingo II
Jest więcej niż dobrze, ale nie doskonale. Jednak biorąc pod uwagę cenę i wszechstronność samochodu i jego bezawaryjność - jest doskonale.
~Jędker
Citroen Berlingo II
Berlingo XTR jest moim służbowym samochodem (budownictwo). Użytkuje je 1,5 roku, przejechałem ponad 84 tys. km przez ten czas. Samochód przestronny, pakowny (bardzo przydatna uchylana tylna szyba, pozwala na zapakowanie na sztywno bagażnik). Jakość wykonania nie porywa, śruba od górnej półki sama się wykręciła, pokrywa bezpieczników na śmieszne blaszki mocowana, tak solidnie to wykonane, że jedna blaszka poluzowała się i zagineła i tak odstaje...
~Lewsey89
Combi Facelifting 1.6 HDI 112KM 82kW
Citroen Berlingo II
Wersja wyposazenia to XTR. Samochod kupiony w kwietniu 2015r. Jest to wersja po pierwszym FL. Za całokształt należy się 4.5 lecz nie ma takiej oceny do wyboru. Samochód jest pełen kompromisów. Idealny samochód dla kogoś kto porusza się głównie po drogach krajowych i po mieście, kompletnie nie nadaje się na drogi szybkiego ruchu. Na autostadach jest głośny i dużo pali.Wynika to w dużej mierze z braku 6 biegu oraz gabarytów samochodu.
~Makintosz1508
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Citroen Berlingo II
Jestem w pełni zadowolony, nie oczekiwałem wyścigówki, która będzie jechała po następny rekord toru, tylko praktycznego, oszczędnego, wygodnego, niedrogiego, dynamicznego do bezstresowej jazdy,pojemnego samochodu. I zgodzę się tu z panem testującym nowe Berlingo XTR na autoga...bez reklamy :). Gdyby auta były oceniane bez emocji, a jedynie praktycznie, po drogach jeździłyby same autka pokroju Berlingo :)
~Słowik
Citroen Berlingo II
To mój drugi komentarz. Pierwszy był po 20000 km, teraz po 90000. Z autka nadal jestem mega zadowolony. Jak do tej pory żadnych problemów. Jadynym zgrzytem była wymiana sprzęgła przy 75 tyś km. Rozsypało się łożysko oporowe, ale wymieniłem komplecik.
~Tomek
Citroen Berlingo II
Kawał pojemnego, udanego auta za cene kompaktu. Fajnie i tanio się nim jezdzi. Ładne, praktyczne. Śladowa ilość wad. Reasumując, jeśli jestes burakiem, który g. wie o świecie, albo na codzien chodzisz w dresie, za te pieniadze lepszym wyborem będzie walone, albo zajezdzone Audi albo inny VAG od Bauera z przebiegiem \"120tys. po dziadku\". Wszyscy ziomale pod knajpą będą Ci zazdrościć, laski sikac po nogach, a pies sąsiada popełni...
~MG
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Citroen Berlingo II
Wszystko OK. Ale sa dwie rzeczy, która mnie strasznie denerwują! Auto ma mega dużo i mega wielkich schowków, ale: bardzo się trzeba nagimnastykować, żeby w schowek w drzwiach wpakować butelkę z 1,5l napoju; i drugie - gorsze - NIE MA uchwytów do kubków na kawę, a to już jest niedopuszczalne!!!
~poul11
Combi Facelifting 1.6 HDI 90KM 66kW
Citroen Berlingo II
Jak ktoś potrzebuje auto tego typu - rewelacja. Funkcjonalnie nie do pobicia. Przesuwne drzwi to mistrzostwo świata. Trzeba się tylko pogodzić z rodowodem samochodu.

Dziennik kosztów dla Citroen Berlingo

6,4
8,8
10,3
~Andrew
Combi 1.6 VTI 120KM 88kW
Citroen Berlingo II
Samochód trzeba oceniać w swojej kategorii,a w niej super,\\.
~Słowik
Citroen Berlingo II
Jak czytam opinię poniżej, że komuś przy 50 tyś km, rozsypuje się zawieszenie i pada silnik, to mogę tylko wyobrazić sobie jak taka osoba eksploatowała ten samochód.No ale cóż, firmowe auto więc nie ma się czym przejmować, firma kupi nowy. Jak dla mnie nie ma w tej klasie lepszej oferty biorąc pod uwagę możliwości przewozowe auta, silnik, wyposażenie i wygląd.Kupiłem auto z dobrym rabatem za 62000 zł z pełnym wyposażeniem min. nawigacja,...
Citroen Berlingo

AUTOCENTRUM.PL S.A.