Ocena kierowcy - Citroen BX Kombi

Agrowczas, 20 lat temu
Rok produkcji 1989
Citroen BX Kombi 1.4 72KM 53kW 1986-1991 - Oceń swoje auto
Generalnie auto jest super. Napewno nie kupuj bx´a ponizej 1986 r. poniewaz to sztrucle i wiecej bedziesz stal niz jezdzil. BX w dobrym stanie jest lepszy niz kazdy samochód w zblizonej cenie. Istnieje mit o awaryjnym zawieszeniu BX´a - prosta sprawa jak ktos nie dba to sie psuje... Wystarczy ze raz sie przejedziesz tym autem a ciezko cie bedzie z niego wyciągnąć.. zwariujesz. Komfortowe auto za dobra cene.. nowoczesne wykonczenie wnetrza (jak na ten rocznik) super wygodne fotele.. mozna tak dlugo gadac o zaletach tego samochodu... przejedziesz sie to sam zobaczysz.
Ładnie się zbiera, cichy, bez bólu 180 km na szafie,
Ja mam uszkodzoną, zgrzyta mi przy wciskaniu jedynki... prócz tego ładnie chodzi... ewentualna wymiana to koszt 500 zł
przy dużych rędkościach myszkuje przodem... moj mechanik powiedzial ze ten typ tak ma procz tego nie wolno tak szybko jezdzic :-)
poprostu akwarium
trasa z Łeby do Warszawy za 70 zł.. spalanie 5.1/100 przy stalej predkosci 90km/h... mozecie sobie nie wierzyc ale mam swiadków.
jak dziala jest super.. bywa ze sie zrywaja linki od sterowania... latwo naprawić
kupa miejsca w aucie... super wygodne siedzenia.. deska rozdzielcza to majstersztyk - wszytko tam gdzie powinno być
przy sensownych prekosciach czyli do 130km/h cisza potem szum wiatru
warto ładować kase w to auto
ja swojego kupilem za 3.500 zł włożyłem w naprawy 8.000 zł i napewno nie zaluje.. mam auto jak nowe. Wygodne i bezawaryjne. Długie trasy które robie zawodowe mijaja mi szybciutko i bez wyraznych oznak zmeczenia... Polecam
jedyne co mi sie popsuło z drobiazgów to notorycznie odmawiajacy posłuszeństwa prędkościomierz i linki sterowania ogrzewaniem.
lepiej kupic taniej auto z zawieszeniem do remontu niz bx´a w niby super stanie za cene rynkową. Jezeli zrobisz sam wiesz ze masz zrobione i napewno ci starczy na dużo dłużej niz obejmuje gwarancja.
Citroen BX Kombi