Oceny Citroen BX

Pokaż wersję z silnikiem:

Najnowsze oceny Citroen BX

~marqin
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
Jak się kupi dobry egzemplarz to będzie służył bardzo długo. Mój był na dzień dobry b. słaby, ale i tak dzielnie sobie radził. Mam nadzieję, że niedługo będzie kolejny BX, pod warunkiem, że znajdę dobry egzemplarz.
~pd47626@slive.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Mimo wieku i archaicznej sylwetki rewelacyjne auto - komfortowe, dynamiczne, niezawodne. Ale trzeba pamiętać o prawidłowych przeglądach, większość złych opini o BX\'ach wzięła się z egzemplarzy zniszczonych przez niedouczonych \"mechaników\" lub niewłaściwą eksploatację.
~bx
Hatchback 1.8 TRD Turbo 90KM 66kW
Samochód bardzo dobry chociaż niedoceniany. Zawieszenie bardzo dobre, dzięki regulacji prześwitu wjedzie tam gdzie inne samochody się zawieszają. Widok ludzi co się gapią jak samochód się podnosi lub opada - bezcenny.
~Bako
Kombi 1.9 RD 64KM 47kW
Niestety plastiki wewnątrz już mocno skrzypią, szczególnie przy jeździe po wybojach, ale jak na 15 letnie auto i tak jest super.Dodatkowo niezawodność (wbrew obiegowym opiniom pod warunkiem odpowiedniego serwisowania)
Hatchback 1.6 92KM 68kW
Sympatyczne, niebanalne i rzadko już spotykane auto, choć do youngtimera jest mu bardzo daleko.. Daje dużo radości z jazdy pozwalając wyróżnić się na drodze. Psuje się umiarkowanie, lecz potrzebuje solidnego mechanika, który je ogarnie...
~Tobiasz Biss
Hatchback 1.9 107KM 79kW
Swietne ,komfortowe auto w dodatku malo pali i tanie czesci eksploatacyjne!Nie ma z nim klopotow i nie sluchajcie GoLfIaRzY co mowia ze czesci sa drogie...czesci tanie i latwo dostepne.:)Polecam Kazdemu kto mysli o kupnie takiego autka:)
~g
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Samocho oferuje wiele komfortu i praktycznych rozwiazan technicznych, ktorych nikt by sie po nim nie spodziewal. Pod wzgledem zaawansowania nie ma co porownywac do samochodow tej klasy z jego okresu. Nawet na dzisiejsze standardy jest wystarczajaco dobrze. Z wygladu raczej malo atrakcyjny, ale przyjemnie sie nim jezdzi. Wazne jest zeby znalezc dobry egzemplarz, takie sa niezniszczalne.
4,1
~thePink
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
Doskonały samochód, ale nie dla ludzi, którzy tylko leją paliwo i jeżdżą - o to auto trzeba DBAĆ!!! Zwłaszcza o zawieszenie - hydro potrafi być naprawę kapryśne. Ale ten komfort jazdy, zwłaszcza na dziurawych polskich drogach jest wart ryzyka.
2,8
~JA
Kombi 1.6 94KM 69kW
Aby ten samochód był w bardzo dobrym stanie nalezy w niego wpakowac mase pieniedzy.Miałem BX-a chciałem doprowadzic go do superstanu lecz dałem sobie spokój naprawiałem wszystko na biezaco, kazda pierdołe.I końca niebyło widac sypała sie kazda czesc ktora nie była naprawiona itd itd. Wkońcu pozbyłem sie tego czegoś. Jak widze na ulicy BX-a az mi sie niedobrze robi.Najdrozszy w utrzymaniu samochod jaki do tej pory posiadałem - koszmar....
~bedzak@vp.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Ogólnie auto bez zarzutów, po nierównościach jeździ jakby płynął po wodzie, na zakrętach trzyma się rewelacyjnie, przyspieszenie również dobre nawet na wyższych biegach, moja żona nie chce go zamienić na żadne inne auto.