Oceny Citroen C-Crosser

Oceny Citroen C-Crosser – wybierz silnik

Najnowsze oceny Citroen C-Crosser

~luk
Citroen C-Crosser
Witam, póki co jest ok wygodny, duzo miejsca, silnik żwawy. Automat działa ok są łopatki. Dodatkowo wersja 7 osobowa. Spalanie ok 9l. Pare razy jeździłem po łąkach napęd 4x4 sie sprawdził, prześwit też.
~MK
Citroen C-Crosser
tylko jeździć zestaw z głosnikami FOSGATE - rewelka - na maxa jak sie wrzuci to normalnie wysadza z foteli, ale po chip tuningu to po prostu mamy w domu "super zwinną jaszczurkę" a nie bulwarowego suva
~aquamentis
Citroen C-Crosser
Generalnie dobry samochód. Moja żona lubi nim jeździć. Mimo twardego zawieszenia dobrze znosi się w nim długie podróże.
~Marcin K.
Citroen C-Crosser
Przesiadłem się z Octavii, jeżdziłem służbowo Mercedesem C-klasą. Uważam że Cytryna 4x4 jest taka jaka byc powinna z tą cenę w jakiej ją kupiłem. Zobaczę jak będzie za rok. Dam znać
~g-g1
Citroen C-Crosser
Dobrze się sprawdza zarówno w mieście jak i w terenie.
~tottek
Citroen C-Crosser
testowałem crv i citroena, w lekkim terenie citroen się sprawdza, honda raczej tylko na asfalt, przy dużych prędkościach honda sprawia lepsze wrażenie, silnik subiektywnie lepszy w crv
SUV 2.4i 170KM 125kW
Citroen C-Crosser
Przy ustawieniu na jedną oś pomimo że to automat mocno buksują przednie koła (Układ jezdny)
~Łukasz
Citroen C-Crosser
Autko po chiptuningu zrobiło się naprawdę szybkie. Polecam chiptuning. (Silnik)
~PMZ75
Citroen C-Crosser
Silnik pracuje doskonale choc jak na HDI troche glosno, moze dlatego ze francuzi pozwolili wprowadzic jakas swoja cudowna mysl techniczna fordowi (Silnik)
~szymon klimaszyk, [email protected]
Citroen C-Crosser
Auto jest sztywne i dobrze się prowadzi pomimo wysoko ułożonego środka ciężkości, silnik generuje tyle mocy iż warto korzystać z opcji automatycznego 4WD, ponieważ pozostanie w trybie 2WD powoduje przy gwałtownym przyspieszaniu w mieście niestabilny tor jazdy, jednak mozliwość wyboru 3 trybów jest doskonałym rozwiązaniem a tryb stałego napędu bez rozłączenia powyżej pewnej predkości sprawdza się np. na śniegu ( np. tej zimy ! ) doskonale auto... (Układ jezdny)