Ocena kierowcy - Citroen C15

kristoforo, 17 lat temu
Silnik 1.8 D 69KM 51kW
Rok produkcji 1991
Citroen C15 1.8 D 69KM 51kW 1986-2006 - Oceń swoje auto
kupiłem używanego trzylatka w dobrym stanie i jestem zadowolony mam już go trzeci rok i jestem ciekawy ile wytrzyma.
Rewelacja: bezawaryjny, elastyczny, suchutki , niezbyt głośny. Poprostu świetny silnik o niebo lepszy od 1,9D jaki mam w berlingo
bezproblemowa, biegi wchodzą ok.co kilkadziesiąt tysięcy km trzeba wymienić jakiś tam element(sierżant zmiany biegów?) kiedy lewarek zmiany ma już zbyt duży luz i jest ok.
zapakowany jedzie jak po sznurku, nie jest to auto do jazdy bez ładunku,ale to dotyczy prtzecież wszystkich dostawczaków.
jest super, trzeba się nauczyć patrzeć w martwy punkt,ale dla dobrego kierowcy nie powinno to być problemem.
wszystko na swoim miejscu, brak jakiegoś uchwytu na dokumenty i na napoje
jak na razie nie jest źle,ale mogłoby być lepiej
niestety zbyt wąska kabina kierowcy daje się we znaki, niema rewelacji
wyciszony nawet dobrze, a nie wyglada nato,byłem miło zaskoczony
silnik jest naprawdę oszczędną jednostką pali około 6l.
trzyletnie auto można kupić naprawdę tanio i w super stanie.Moim zdaniem nowe są troszkę za drogie,ale to oczywiście subiektywna ocena.Naprawdę można to auto polubić. Mój ma teraz szusty rok i dalej jest w dobrym stanie. teoretycznie jego wartość spadła ,ale wydaje na niego mniej niż na nowy z gwarancją a ciągle zarabia, nie oddam tego auta.to już chyba ostatnie auto tego typu pozbawione zbędnej elektroniki.
właściwie nic się nie psuje,ajak już coś to młotek i przecinak.Elektrycznie otwierane szyby w moim modelu to jedyna pomyłka bardzo częste awarie poprawki nic nie dają w końcu przerobię tę konstrukcję bo tego nieda się naprawić chyba. aha i blachy do kitu katastrofaale i blacharz też musi z czegoś żyć.
niezawodne auto. Po pięciu latach użytkowania jedyne co zrobiłem to naprawy blacharskie całego nadwozia, żeby go rdza nie zjadła 600 zł, teraz autko jest prawie jak nowe, bynajmniej tak się zachowuje.regulacja zaworów po przejechaniu 180000 może trochę za późno, ale chodzi jak zegarek

On - zużycie paliwa dla silnika 1.8 D 69KM 51kW [l/100km]

5,9