Ocena kierowcy - Citroen C2

bucek , 16 lat temu
Silnik 1.4 i 75KM 55kW
Rok produkcji 2005
Citroen C2 1.4 i 75KM 55kW 2003-2009 - Oceń swoje auto
generalnie ok i polecam wszystkim jako drugi samochód lub dla singli.Oryginalna stylistyka i bogate wyposażenie to niewątpliwie plusy
całkiem nieżle chociaż spalanie nie rzuca na kolana- musi trochę się rozgrzać jeśli chodzi o zużycie paliwa. Ograniczona możlimość prędkość - maks. 169 na autostradzie i ani kilometra więcej
sympatycznie i bez problemów-
koleiny na naszych drogach są zmorą dla tego samochodu- chyba jest trochę za krótki i zarzuca mu tył oraz przestawia jeśli trafimy na spore wyboje
W porządku - słupek przedni może przeszkadzać w pewnych ustawieniach fotela kierowcy
wszystko ok! wygoda podczas jazdy plus super załadunek bagażu na parkingu !!!
czasami klimatronic sobie nie jest w stanie poradzić z wilgocią i nie umiem rozwiązać tego problemu
Oczywiście można w tym samochodzie ocenić jedynie przestrzeń z przodu bo tyłu generalnie nie ma. Chociaż wiozłem kolegę dość dużego i nawet się zmieścił
robi się głośno przy 130 - pewnie dlatego że nie ma stałego oddzielenia przestrzeni bagażowej od wnętrza
przy szybkiej jeżdzie potrafi troche spalić ale szybko spada zużycie na trasie i generalnie na trasie Gdańsk- Rzeszów spalił 6,5 litra przy prędkościach powyżej 125km/h
nowy samochód w tej chwili zdecydowanaie za drogi - była w zeszłym roku ciekawa promocja vtr za 40000 i przy takiej cenie było warto
mam go za krótko
mam go za krótko