Oceny Citroen C2 1.4 i 75KM 55kW 2003-2009

Citroen C2 1.4 i 75KM 55kW 2003-2009 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen C2 1.4 i 75KM 55kW 2003-2009

~Leszek
Citroen C2
Auto, bardzo się nam podobało, wpierw miało być używane ale potem zdecydowaliśmy się kupić nowe. Zwłaszcza, żew cena i kredut wtedy były bardzo atrakcyjne. Auto świetnie się prowadzi, w zakrętach trzyma się bez zastrzeżeń. Silni pod dotarciu czyli ok 2000 km zrobił się żwawy i jest ok, Spalanie ok 7 po miejscie, na trasie 5.5l. Z tym że jęzdzimy bardzo dynamicznie z klimą. Po 6ooo km coś zaczeło skrzypieć z kierownicy jak się potem okazało...
~misq
Citroen C2
Autko godne polecenia. Na pewno rzuca się w oczy bardzo nowoczesny design. Odróżnia się na polskich ulicach. Niewątpliwą zaletą jest łatwość manewrowania i możliwość zaparkowania w naprawdę niewyobrażalnie małych miejskich zakamarkach bez jakiejkolwiek straty komfortu jazdy. Auto można doskonale przystosować do indywidualnych potrzeb i nawet wysocy kierowcy odnajdą się za kierownicą. Auto oczywiście nie nadaje się jako \"jedyne w rodzinie\"....
~smirnov
Citroen C2
Naprawdę fajne auto, wersja VRT wygląda świetnie, jest bardzo funkcjonalne, niestety potwierdziły się opinie o francuzach, cały czas problemy z elektroniką, anti polution cały czas wyskakuje, błędy sond lambda pomimo że nowe, silnik archaiczny i nie trwały, kopci na niebiesko i bierze olej czasem przerywa przerywa, Ogonie fajne auto ale nie z tym silnikiem, lepiej dołożyć i kupić 1.6
~prozack
Citroen C2
Po ponad 6 latach użytkowania tego samochodu jestem nim w dalszym ciągu zachwycony. Świetne wyposażenie stawia go zdecydowanie klasę wyżej. Cytynka świetnie się prowadzi, niesamowicie trzyma w zakrętach, daję prawdziwą frajdę z jazdy. Po 6 latach i 50 tysiącach kilometrów (w trasy korzystam z innego samochodu) jestem całkowicie przekonany, że to był dobry wybór. Dobrze wykonany, bezawaryjny samochód dla singla lub ewentualnie pary.
~Szafa
Citroen C2
Auto doskonałe do miasta. Wyposażone znacznie lepiej niż konkurencja. Klimatyzacja automatyczna, czujniki zmierzchu, deszczu, pełna elektryka etc. Dodatkowo wiele świetnych rozwiązań np. z bagażnikiem i oddzielnymi siedzeniami na tylnej kanapie. Fotele bardzo komfortowe. Auto małe z zewnątrz, a dużo miejsca dla kierowcy i pasażera.
~pq
Citroen C2
Samochód jest bardzo ładny i miło się nim podróżuje. Tylko silnik nie podoba mi się w tym aucie, oprócz wymienionego wcześniej falowania i spalania dodać można nieprzyjemny dla ucha dźwięk jego pracy przypominający kosiarkę lub odkurzacz. Gdybym mógł się cofnąć w czasie to kupiłbym go ale z silnikiem 1.6 125KM
~paola323
Citroen C2
Jest to przeciętny samochód do przemieszczania się na nieduże odległości. Wygląd na zewnątrz i wewnątrz nie budzi zastrzeżeń może oprócz twardych plastików. Brak mocy i raczej duże spalanie nie współgrają ze sobą. Bardzo słaby lakier , mam czarny
~saper_wroc
Citroen C2
Samochód ogólnie bardzo dobry, może czasem za miastem brakuje mu nieco mocy, ale po mieście jest jej aż nadto. Doskonałe prowadzenie na prostej i w zakrętach, bogate wyposażenie i brak poważniejszych usterek. Jestem zadowolony z samochodu, ale myślę że gdybym brał go kolejny raz, to wziąłbym silnik 1.6 125 KM.
~gumis9922@o2.pl
Citroen C2
Za niewygórowaną kwote mamy sper auto miejskie w środku przestronniejsze niż nie jeden kompakt. Sportowy charakter podoba się Niebanalna linia okien , duże ładne światła, ładne felgi . Miejski scigant. Auto zdecydowanie godne polecenia. Bardzo dobrze wykończone.
~redi
Citroen C2
Ogólnie mimo przewagi ocen dobrych daję piątkę za całokształt, bo moja C2ka VTR to naprawdę świetne autko, o przepięknej, nowoczesnej, sportowej stylistyce; niezwykle wygodne, dokonale trzymające się drogi. Małe, zwinne, i wcale niedrogie w zakupie, jak na autko z automatyczną klimatyzacją, pełną elektryką, radziem CD MP3, komputerem pokładowym, ABS i tak dalej, i tak dalej... w standardzie.