Ocena kierowcy - Citroen C4 I Hatchback

Marian, 17 lat temu
Silnik 1.4 i 16V 90KM 66kW
Rok produkcji 2004
Citroen C4 I Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Ocena dotychczas pozytywna. Skłaniałbym się nawet powiedzięć oby tak dalej
Trochę słaby na wysokich biegach /szczególnie 5 to bieg spacerowy/, konieczna redukcja przy wyprzedzaniu, poza tym kultura pracy i spalanie bez uwag
Biegi wchodzą jak w masło
Trochę twardy na dziurach ale nie można mieć pretesji do końca jak ma prawidłowa działać cały układ hamulcowy. ESP/ASR super sprawdził się zimą i latem jak również droga hamowania. Może na wyrost ocena 5 ale jak na razie to mu się należy
Trochę denerwują smugi zostawiane w pionie na szybie przedniej przy dużym deszczu. Gorzej z tyłem widoczność trochę ograniczona no i szyba tylna jest bardzo szybko na trasie zachlapana
Jest super
Nie narzekam . Klima też działa ok.Mogli zamontować termometr wewnętrzny
Bardo dobra przy przeciętnych rozmiarach pasażerów i kierowcy
Dość cicho nawet radio odbieram na 4 lub 5 głośności i słychać Bardzo dobrze
Spalanie przy takiej masie samochodu powiedzmy jest poprawne. Na więcej nie liczyłem
Jak na razie spełnił moje oczekiwania, a do tego zeszli z ceny 16000 zł/za ubiegły rocznik/ a to już niezła zachęta. Wersja SX, którą posiadam jest wartna tych pieniędzy. Szczególnie kolor wpada w oko Bronze Person - oliwka.
Niby drobiazg ale najbrdziej denerwował mnie wyświetlacz komputera po angielsku. Nie wiedzieli, że ten samochód będzie sprzedany w Polsce?Nadal mnie to denerwuje. Ponadto pozostają zacieki na tapicerce od mokrej odzieży.
Nie działał regulator prętkości i zaczął działać po wymianie sondy lambda. Wymiana zamka pokrywy silnika-nie można było zamknąć po otwraciu /żle zamontowali chyba w fabryce /

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 16V 90KM 66kW [l/100km]

5,7