Ocena kierowcy - Citroen C4 I Hatchback

Rok produkcji 2006
Citroen C4 I Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : bardzo elastyczny
Inne
Kilka drobnych usterek z którymi nawet aso sobie nie radziło albo im sie nie chciało autko fajne ale serwis o d.....rozbić
1,6 16V chyba od xsary z dodatkiem elektroniki hmm jak na autko 1200 kg wystarczy bo 1,4 jest za słaby jezdziłem 1,4 na jezdzie próbnej stosunkowo zasłaby
5 biegowa okey
świetny chociaż jesli chodzi o ogumienie które dodaje citroen 17" michllena 205/55 hmmm moze iu fajne ale kazdy krawęznik kazda dziura i raz na dwa dni pompowanie kół
słupki w bocznych dzwiach przeszkadzaja .......pomiedzy tylnią szyba a tylnimi bocznymi szybkami są tzw punkty martwe gdzie przez chwile nie widac za nami auta(słupki przeszkadzają)
nie jest to cudo ....klime zeby ustawic trzeba wzrokiem siegnać w dół ...odwraca uwagę ...kierownica pomimo ramion w dół nie dokonca jest sie pewnym jak sie ma koła ustawione sprawia problem
szybkie nagrzewanie problemy z parowaniem podczaz szybkich zmian temp
przestrzeni jest duzo dla kierowcy i dla pasazera ale moj pies to w bagazniku to mu nie za wygodnie 5d
super honda civic ma gorsze przynajmniej wg mnie
Na początku palił i 14ście w miare docierania po około 3000km spalał 8,5 następnie 5000km-spalanie 8 litrów 6500km- spalanie 7,8 ........... Podstawowe zasady przy docieraniu to jazda na obrotach około 2500-3500 żeby nie wychować sobie muła po 5000 km można już nie trzymać się tej zasady dotyczącej obrotów a gdy się jezdzi w miare normalnie zauważalne bedzie spalanie ............. Jesli macie jakieś ciekawe sugestie i pytania lub doświadczenia zwiazane z c4 chetnie je poznam sawieri@interia.pl
jakość niezadowalająca kogoś kto chciałby za małe pieniądze miec leksusa:) Prawda jest taka ekonoimicznie wykonane części szybka zużywalność niska cena = wydatki puźniejsze na uszczelki i koszty eksploatacji wzrastają
na drodze spisuje sie swietnie .... głupio sie przyznać miałem stłuczke :) no i nie powiem zeby coś wielkiego się stało corsa B która mnie uderzyła hmmm niektórzy by mogli próbować ją naprawiac ale uwierzcie mi to nie było co:) a mnie no cóż pęk plastik w nadkolu przednim i troszku wgnieciony próg ...nie nadarmo daja mu 5 gwiazdek w krasztestach
niezawodność wielu na to autko narzeka ale prawda jest taka czym wiecej elektroniki tym wiecej p[roblemów zwłaszcza dla ludzi którzy boja sie elektroniki . Kazde nowe auto które ma tak duzo elektroniki jak c4 moze miec duzo usterek ...kwestia szczescia i egzemplarza

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V 110KM 81kW [l/100km]

7,8