Ocena kierowcy - Citroen C5 II Hatchback

B57740025, 12 lat temu
Silnik 3.0 V6 211KM 155kW
Rok produkcji 2006
Citroen C5 II Hatchback 3.0 V6 211KM 155kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Jest super. Ma kilka poziomów wysokości. Teraz już tylko czekam na śnieg:)
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Jak będę zmieniać kiedyś na inny napewno będzie to CITROEN:)
silnik rewelacja. Trzy litry robią swoje.
automat to super sprawa. Moja pierwsza taka skrzynia i powiem wam że nie chce żadnego manuala
Bardzo dobrze trzyma się drogi, szczególnie jak wciśniemy tryb SPORT
Do przodu wszystko widać. Tył już jest porażka. Bardzo przydają się czujniki cofania
Wszystko jest na swoim miejscu.Bardzo duża ilość schowków. Prosty w obsłudze. Kwestia paru dni i ręce same chodzą po kokpicie.
Rewelacja:)szyby szybko robią się widoczne(wymiana filtra pyłkowego obowiązkowa) a w samochodzie po krótkiej chwili robi się ciepło
A6 i mazda6 chowa się przy tym samochodzie. Z przodu jak i z tyłu jest bardzo dużo miejsca
Jest dobrze wyciszony. nie przeszkadza nawet jazda z prędkością 140km/h
Trochę byłem przerażony kupując trzy litry ale bardzo zaskoczył mnie swoim małym zapotrzebowaniem na paliwo. Jeśli chodzi o koszty to są podobne jak w każdym samochodzie. Wymiana rozrządu w serwisie 2100 z ich częściami. a w Audi A6 2,5 TDI biorą 2500 w zwykłym warsztacie.
Wiadomo że francuzy bardzo szybko tracą na wartości ale naprawdę nie przejmuje się tym
Jak na tą chwile nic się nie dzieje. mam nadzieje że nie będzie mi sprawiać kłopotów
Brak.Może kiedyś ale wolę nie mieć ich

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.0 V6 211KM 155kW [l/100km]

8,4