Ocena kierowcy - Citroen C5 II Hatchback

Rafał, 7 lat temu
Silnik 2.0 HDi 136KM 100kW
Rok produkcji 2005
Citroen C5 II Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Z czystym sumieniem mogę polecić ten model. Zawieszenie bajeczne całkowicie bezawaryjne . Bardzo duży przestronny wystarczająco mocny w miarę ekonomiczny samochód . Przez blisko 20000km mojego użytkowania żadnych przykrych niespodzianek . Nie zawiódł mnie ani razu .jeździłem juz naprawde wieloma samochodami ale ten to był najbardziej udany zakup . Moim zdaniem mega nie doceniany samochód a o jego bezawaryjności świadczy jedno . Panowie i Panie zajrzyjcie na kilka warsztatów co akurat stoi do naprawy zapewniam że c5 nie znajdziecie 95% warsztatów . No chyba że akurat ktoś wymienia olej :)
Nie mogę powiedziec złego słowa dynamiczny ekonomiczny nie pali więcej niż 8l . Na trasie potrafi miło zaskoczyć . 5.6 l przy 160km/h non stop przez 300km. Na tempomacie.
żadnych nawet najmniejszych problemów biegi wchodzą jak należy 6 bieg naprawdę pozwoli ograniczyć spalanie megatycznie !
Bardzo bardzo komfortowo wybiera dziury idealnie . Trasa czy miasto pneumatyka na najwyższym poziomie
Bardzo wygodne duże fotele żadna trasa czy 1000 czy więcej km nie powodują zmęczenia . Miejsca jest aż nad to . w cztery osoby pełny relaks .
Wszystko pod ręka obsługa wymaga nieco uwagi. kwestia przyzwyczajenia . Mnóstwo bardzo przydatnych elektronicznych bajerów o dziwo nie psujących się .
Tryb auto polecam ogrzewanie błyskawiczne klima działa bardzo dobrze a tryb odmrażania szyby robi robotę .
Bardzo dużo miejsca 4 osoby i dziecko bez problemu . Bagażnik wystarczył by spokojnie na wszystkie manele 4 nastolatek wybierających sie na 2tygodniowe wczasy.
Jest w miarę cicho mimo iz to diesel nie ma powodów do narzekań.
Moim skromnym zdaniem tej wielkości samochód takie spalanie plus niskie koszty części eksploatacyjnych nie ma się do czego przyczepić.
Naprawdę będzie ciężko znaleźć tak dobry samochód właściwie bezawaryjny za tak rozsądne pieniądze!
Nigdy mnie nie zawiódł !
Brak usterek . Tylko eksploatacja .

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 HDi 136KM 100kW [l/100km]

7,1