Oceny Citroen C6

Oceny Citroen C6 – wybierz silnik

Najnowsze oceny Citroen C6

~CitroeNiarz
Citroen C6
Szukacie auta wygodnego, nietypowego, komfortowego, oryginalnego, rzadkiego na drogach za dobre pieniądze i w świeżym roczniku, perfekcyjnie wykonanego pod względem materiałów i spasowania szczególnie wnętrza jak i karoserii a nie chcecie nudnych szwabskich popularnych aut które do tego nie oferują tego wszystkiego o czym wyżej napisałem ? To dobrze, że trafiliście na informacje o tym aucie i wiecie, że takie istnieje (nie każdy wie o...
~Lemon
Citroen C6
Komfort jazdy praktycznie nieporównywalny z innymi samochodami ( a miałem ich w swoim życiu już ze 20). Auto doskonale radzi sobie ze stanem każdej drogi, świetnie wyciszone, a osiągi silnika wystarczające do sprawnego przemieszczania się. Świetne wyciszenie kabiny (pomruk V6 słyszalny tylko przy przyspieszeniu). Doskonałe fotele sprawiają i audio sprawiają, że po 500-600 km jazdy wysiada się tak wypoczętym, jakby się pojechało za róg po bułki...
~gadzalini
Citroen C6
Prawie ideał. Denerwują dżwigienki kierunkowskazów ze znacznie tańszych modeli, dodał bym też trochę chromów. Mapa GPS także powinna być dopracowana. Nie podoba mi się sposób zamykania bagażnika, obła śliska klapa. Za to przyjemność prowadzenia wspaniała. Powyżej pewnej ceny niezależnie od marki jest zazwyczaj bardzo dobrze. Choć nie zawsze.
Dziennik kosztów dla Citroen C6
7,6
~Pepe
Citroen C6
Jako fan i wieloletni użytkownik marki BMW nie myślałem, że tyle raxości sprawi mi zakup citroena C6.
~maciej
Citroen C6
unikalny pojazd, niepodobny do innych, pięknie zaprojektowany i dobrze wykonany oprócz elektroniki
~Szymon
Citroen C6
Auto godne polecenia, 3 lata jazdy bez większych usterek. Niesamowity komfort podróżowania, nieporównywalny z żadnym innym autem.
~kris
Citroen C6
duże, wygodne, komfortowe i przez gabaryty bezpieczne auto; duża radość z jazdy; bardzo bogate wyposażenie
~Timenn
Citroen C6
idealne auto w podróże, mnie kosztował prawie 250 tys.złotych z saalonu.Niemało ale niemiec jeszcze droższy.radość z jazdy nie do opisania.
~Sławek
Citroen C6
Cholernie paliwożerny. Nadrabia brzmieniem - brzmi jak prawdziwe V6. Koledzy od R4 zazdroszczą :) (Silnik)
~przemek85
Citroen C6
Dwa tryby sport, komfort. Oczywiście ten sport z przymrużeniem okien. (Układ jezdny)