Ocena kierowcy - Citroen C6

mariopalmeral, 10 lat temu
Silnik 2.2 HDI 173KM 127kW
Rok produkcji 2009
Citroen C6 2.2 HDI 173KM 127kW 2009-2012 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Jeśli delikatnie się zatrzymujesz potrafi fajnie pływać po zatrzymaniu się kół.
Niepowtarzalne auto .
Bardzo cicha praca właściciel Forda mondeo potwierdził .
Czasami coś się zachaczy ale to bardziej moja wina,przy włączaniu szustego biegu trzeba dźwignię lewarka odepchnąć od siebie .A ja często o tym zapominam.
Hydro zawieszenie jest poprostu super.Ten samochód nie jedzie ,on przenosi z ponktu "A" do punktu "B".Jeśli ktoś ma chorobe morską nie polecam tego auta ono płynie.
Widoczność jest świetna lepsza niż w c5 i daewoo lanos w którym to na ostrych zakrętach trzeba było się wychylać z za belki przedniej szyby żeby zobaczyć coś pod kątem 45 stopni.No i lusterka fotochromatyczne ,kretyn który jedzie za tobą i ma rozwalane światła normalnie cię oślepi.Tutaj lustereczka się zciemniają i widzimy co mamy przed sobą nie oślepiające światła niedejdy
Co mogę napisać doskonałość sama w sobie
Cóż wentylacja i ogrzewanie działają bez zarzutu .A podgrzewane siedzenia na trujce nie wysiedzisz za długo bo parzy w cztery litery,zimą bezcenne
Przestrzeni sporo można się gonić ,pasarzerowie tylnej kanapy też nie mogą nażekac na brak miejsca.Dwie osoby ponad setka i w srodku siedemdziesięcio kilogramowy synek,i nie było kłutni o brak miejsca do zapięcia pasów.
Ale o co chodzi ktoś ma głośno w samochodzie ?
Osobiście nie uczęszczam do serwisów.Mam znajomego elekronika który zajmuje sie autem więc koszty są do przyjęcia.
Za te pieniądze niemca w tej klasie nie kupisz ,ale to dzięki tym fanatykom niemieckiej motoryzacji ,którzy strszą francuzów że "PSA" jest gorsze od niemieckiej produkcji.A ci dają się nabrać i sprzedają nówki z 50% rabatem.
Da się znieść dziwne kumonikaty które raz są a potem ich niema .Ale od czego jest znajomy elektronik.
Takich nie było i oby nadal nie był

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 HDI 173KM 127kW [l/100km]

6,6