Lista ocen Citroen C8 (79)

~leszek@wik-tor.pl
Van 2.2 HDi 16V 130KM 96kW
Mogę śmiało polecić jako bardzo luksusowy rodzinny samochód. Nie chowają się niestety siedzenia w podłodze, ale za to są bardzo wygodne i łatwe w utrzymaniu. Po kilku latach użytkowania i pomimo dość częstego bywania w serwisach (drobiazgi) nie widzę na co mógłbym wymienić. Podobne auta - chrysler czy mitsubishi nie są niestety tak komfortowe i tak ładnie zaprojektowane wenątrz.
~Felek
Van 2.2 i 16V 160KM 118kW
Dla mnie samochod jest swietny. Bardzo wygodny i bardzo duzy bagaznik. Swietny na trase - czlowiek sie w ogole nie meczy. Ksenony gwarantuja swietna widocznosc. Dodatkowa zaleta - auto ma 5 gwiazdek w EURONCAP w akresie bezpieczenstwa. Wady opisalem powyzej, ale sa one do zaakceptowania.
~Kondziu
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
Przejeżdżając przez torowiska tył auta ucieka, trzeba poprostu odciążyć tył. (Układ jezdny)
~Dominik
Van 2.0 i 16V 138KM 101kW
Duży, wygodny, fajny (oprócz deski rozdzielczej, jest bardzo dziwna, ale funkcjonalna). Trochę słabe wykonanie plastików (zarówno estetycznych, jak i tych mocujące niektóre elementy). Dość mocno francuska elektryka (zacinanie się i zużywanie włączników/przełączników). Silnik 2.0 138KM jest trochę słaby, ale okazuje się, że jednak coś tam przyspiesza. Jest za to najmniej awaryjny (wg mechaników i użytkowników). Bierze olej, co jest normalne wg...
~whitelodz
Van 2.2 HDi 16V 130KM 96kW
Jak na pojemność 2.2 hdi to na to nadwozie wystarcza całkowicie. Nie potrzeba zbytnio redukować na 6 biegu można jechać 80 i 180 :) Na żywotność z pewnością wpływa dogrzewanie na zimno mylone z webasto :) (Silnik)
~Motonita
Van 2.2 HDi 16V 130KM 96kW
Najbardziej "przyjazny" i komfortowy samochód zpośród bardzo wielu, którymi jeździłem. Idealny na długie trasy. Zupełnie nie męczący.
~Damian
Van 3.0 i V6 208KM 153kW
Kupilem C8 ze wzgledu ze posiadam firme i musze przewozic rzezcy do wagi nawet 700kg a C8 spisuje sie doskonale no oprucz tego jest bardzo wygodni i luksusowo wyposarzony
~Piotr Zielonka
Van 2.0 i 16V 138KM 101kW
Na ocenę wpływa jeszcze olbrzymi bagażnik z płaską podłogą. Dobrze, że w standardzie są siatki mocujące. Zwrotność również ponadprzeciętna, brakuje mi tylko czujników parkowania z tyłu.
~Dycy
Van 2.0 i 16V 138KM 101kW
Kupowałem go z mieszanym uczuciem mój pierwszy Francuz a mam go najdłużej z dotychczasowych pojazdów.
~Lechu
Van 2.2 i 16V 160KM 118kW
Bardzo dobra z spod swiatel mozna przescignac nawet nie jednego osobowego (Silnik)