Oceny Citroen CX – wybierz generację

Najnowsze oceny Citroen CX

~paweł ziemnieiwcz
Hatchback 2.5 TD 95KM 70kW
Citroen CX II
Nie na darmo auto jest uwazane powoli za kultowe. Niewpotarzalny styl, niezapomniane doznania z jazdy, oraz pomyslowosc francuskich inzynierów robią swoje. Poprostu kto sie raz przejedzie tym autem nie bedzie chcial zniego wysiadac
~puchalski
Hatchback 2.5 TD 106KM 78kW
Citroen CX II
jazda tym autem to czysta poezja, wygoda,komfort jazdy, auto nie do zajechania, 2,5td2w trasie pali ok6l/100 (120-150 km/h wady -części dość drogie, ale wymiana amortyzatorów (kule hydro) ok160-200zetów wszystkie koła.każdy kto już ma to auto to nie chce innego-z tych co znam.
~Mariusz z Gdańska 604455025
Citroen CX II
jest w cx jakaś magia jadąc nie myślisz o drodze jej nie ma to samolot .kto cytrynki nie kocha ten ją przeklnie ale jak dbasz to sie odwdzięczy.Piękne stare są skrzypce wino i CX.Więc w smutku bedę na wiosne sprzedawał.Największą bolączką jast blacharka bo rama jest FOREVER!
Hatchback 2.2 TRS 115KM 85kW
Citroen CX II
Dla mnie doskonale, ale to subiektywna ocena pasjonata. Strasznie żałuję, że już nie posiadam tego auta, ma nadzieję, że następny właściciel jest zadowolony a sam czasem przeglądam ogłoszenia, bo może kiedyś powrócę do CX-a
~zackart
Hatchback 2.5 GTi 123KM 90kW
Citroen CX II
Ten samochód do moja wielka miłość. Dozgonna. Jest piękny, wyjatkowy, jedyny w swoim rodzaju.
~Jakub
Citroen CX II
Absolutnie rewelacyjny samochód. Myślę, że będzie równie kultowy jak VV Garbus, ale jednak bardziej reprezentacyjny i... elitarny...
Hatchback 2.5 GTi Turbo 168KM 124kW
Citroen CX II
Frajda Frajda Frajda. 7.7sek do 100 robi wrazenie nawet dzisiaj. klima skory pelna elektryka. Jest na co podrywac laski z klasa.
~Domas
Auto całkowicie dla miłośników PIĘKNA - KOMFORTU - ORYGINALNOŚCI czekam na C6
~Yogurt
Hatchback 2.5 D 75KM 55kW
Citroen CX II
Niemal ideał. Do tej pory nie znalazłem auta, które by mi spasowało równie dobrze.
~buko abu
Citroen CX II
Najlepsze posiadane przeze mnie auto. Przy zakupie warto poradzić się mechanika - wiele egzemplarzy jest zajeżdżonych.
Citroen CX