Oceny Citroen CX – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Citroen CX

~paweł ziemnieiwcz
Hatchback 2.5 TD 95KM 70kW
Nie na darmo auto jest uwazane powoli za kultowe. Niewpotarzalny styl, niezapomniane doznania z jazdy, oraz pomyslowosc francuskich inzynierów robią swoje. Poprostu kto sie raz przejedzie tym autem nie bedzie chcial zniego wysiadac
~puchalski
Hatchback 2.5 TD 106KM 78kW
jazda tym autem to czysta poezja, wygoda,komfort jazdy, auto nie do zajechania, 2,5td2w trasie pali ok6l/100 (120-150 km/h wady -części dość drogie, ale wymiana amortyzatorów (kule hydro) ok160-200zetów wszystkie koła.każdy kto już ma to auto to nie chce innego-z tych co znam.
~Mariusz z Gdańska 604455025
Hatchback 2.5 TD 120KM 88kW
jest w cx jakaś magia jadąc nie myślisz o drodze jej nie ma to samolot .kto cytrynki nie kocha ten ją przeklnie ale jak dbasz to sie odwdzięczy.Piękne stare są skrzypce wino i CX.Więc w smutku bedę na wiosne sprzedawał.Największą bolączką jast blacharka bo rama jest FOREVER!
4,1
~zszaran@poczta.onet.pl
Hatchback 2.2 TRS 115KM 85kW
Dla mnie doskonale, ale to subiektywna ocena pasjonata. Strasznie żałuję, że już nie posiadam tego auta, ma nadzieję, że następny właściciel jest zadowolony a sam czasem przeglądam ogłoszenia, bo może kiedyś powrócę do CX-a
~zackart
Hatchback 2.5 GTi 123KM 90kW
Ten samochód do moja wielka miłość. Dozgonna. Jest piękny, wyjatkowy, jedyny w swoim rodzaju.
~Jakub
Hatchback 2.5 TD 120KM 88kW
Absolutnie rewelacyjny samochód. Myślę, że będzie równie kultowy jak VV Garbus, ale jednak bardziej reprezentacyjny i... elitarny...
~rise6@poczta.onet.pl
Hatchback 2.5 GTi Turbo 168KM 124kW
Frajda Frajda Frajda. 7.7sek do 100 robi wrazenie nawet dzisiaj. klima skory pelna elektryka. Jest na co podrywac laski z klasa.
3,8
~Domas
Auto całkowicie dla miłośników PIĘKNA - KOMFORTU - ORYGINALNOŚCI czekam na C6
~Yogurt
Hatchback 2.5 D 75KM 55kW
Niemal ideał. Do tej pory nie znalazłem auta, które by mi spasowało równie dobrze.
~buko abu
Hatchback 2.5 TD 120KM 88kW
Najlepsze posiadane przeze mnie auto. Przy zakupie warto poradzić się mechanika - wiele egzemplarzy jest zajeżdżonych.
Citroen CX