Oceny Citroen Evasion – wybierz generację

Najnowsze oceny Citroen Evasion

3,4
~luk
Van 2.0 16V 136KM 100kW
Te oceny nijak się mają do rzeczywistości, pewnie dużo ludzi mnie skrytykuje zaraz, ale wszystko zależy kto czym jeździł i na co się przesiadł. Tu mamy vana z wysokimi ocenami bo posiada wiele zalet, tak, ale ma też kilka wad przez które był najszybciej sprzedanym autem jakie miałem, a jazda nim czasami powodowała złość, zniechęcenie do prowadzenia auta itd. Zamieniłem go potem na Sintrę którą dało się nawet fajnie przemieszczać , potem...
~ed
Van 2.1 TD 109KM 80kW
Zdecydowanie auto niedocenione. Trudno znaleźć lepsze auto tak uniwersalne, wygodne, oszczędne i o tylu możliwościach. W ciągu kilkunastu sekund po wyrzuceniu foteli mamy 3m3 pojemności na bagaż. Zbiornik paliwa niby 80ltr ale faktycznie mieści 95 ltr. Na zbiorniku można przejechać powyżej 1400km Zaletą jest także to że nie jest popularne zatem omijane przez złodziei. Jest sporo użytecznych gadżetów typu klapka zasłaniająca panel radia,...
~Wiedźm
Van 2.0 Turbo C.T. 147KM 108kW
Zmieniam samochody wokół a ten jest cały czas. Wygodny, niezawodny, pojemny. Niestety wiek i przebieg dają już o sobie znać. Niemniej drobny remoncik budy i będzie jeździł dalej ;) Mój aktualny przebieg to 1300000km. słownie milion trzysta tysięcy.
4,1
~Bartek evasion
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Autko ogolnie sprawuje sie dobrze. Jazda na dluzsze trasy to sama przyjemnosc, do miasta to utrapienie. Dosc mułowaty - start se świateł porównywalny z TIRem. Uzywam go wakayjbie i weekendowo. Wyciagam siedzenia z tylu i juz mam domek na 4 kółkach. Poki co nie mial powaznej usterki, moze trafilem na dobry egzemplarz.
~mustafa ali
Van 2.0 HDi 109KM 80kW
Jestem zachwycony po 2 latach użytkowania podjąłem decyzje że będę nim jeździł aż do "zajechania" za 6-7 tyś zł nie ma alternatywy, oprócz wymiany pompy wspomagania ( która były popsuta przez poprzedniego właściciela ) NIC w nim nie naprawiałem przebieg 2 lata około 45 tyś KM
~jiiin
Van 2.0 16V 136KM 100kW
W stosunku do ceny zakupu tego auta nalezaloby wystawic ocene 5 gwiazdek. Nie zrobie tego tylko po to, aby nie powodowac wrazenia obcowania z autem idealnym - takiego nie ma. Zatem pewne drobne 'ale' wystepuja, aczkolwiek nie pogorszaja bardzo obrazu tego samochodu jako calosci.
Dziennik kosztów dla Citroen Evasion
6,6
~Tomek
Van 1.9 TD 90KM 66kW
To chyba jedno z bardziej niedocenianych aut w historii motoryzacji. Auto w ocynku, nie rdzewieje. (Podłoga progi karoseria zero pryszczy. To auto rdzewieje tylko gdy jest powypadkowe lub było zatopione.) Jednostka napędowa bezawaryjna. Ile do silnika wlewam oleju tyle spuszczam. W tym aucie chyba nie ma się co zepsuć. Komfortowy megapakowny van, zaleta to dwoje przesuwanych drzwi. Ja po prostu uwielbiam to auto.
~Maruda
Van 2.0 121KM 89kW
Od chwili zakupu to jest od 4 lat jest bezawaryjny. Kupiłem go w niemczech od hodowcy psów jako używany w 2008r.Po dziesieciu latach miał przejechane 200tyś. km. Był niestety bardzo zaniedbany i wymagał dużo pracy żeby doprowadzić go do porządku.
~nos
Van 2.0 121KM 89kW
do tej pory mówiłem że nigdy nie kupię francuzkich i włoskich samochodów,uznawałem i miałem tylko auta niemieckie i japońskie.To auto miało służyć tylko na moją budowę,a okazało się tak bezawaryjne że po ukończeniu budowy zostało u mnie jako auto rodzinne i jezdzi do dziś
~yanki12@wp.pl
Van 2.0 HDi 109KM 80kW
Doskonałe auto z typu van dosłownie wół roboczy do mojej firmy. Moge wozić ludzi lub sprzęt ma wszechstronne wnętrze.Mieści się bez problemu w normalnym garażu.Mało pali i dobrze się prowadzi.Żałuję że wcześniej takiego nie miałem.
Citroen Evasion