Ocena kierowcy - Citroen Evasion I

raulf&dana, 18 lat temu
Silnik 2.0 Turbo C.T. 147KM 108kW
Rok produkcji 1995
Citroen Evasion I 2.0 Turbo C.T. 147KM 108kW 1994-1996 - Oceń swoje auto
wyśmienity samochód na wszelkie wypady weekendowe, wakacyjne. można zabrać do niego pół domu a i jego wnętrze w razie potrzeby zaadaptować na mieszkalne
bardzo fajny, dynamiczny, moc w sam raz do wagi auta, jedzie od 2000 obrotów
w miarę precyzyjna (oczywiście poza wstecznym, który wchodzi za którąś próbą no i dwójką której trzeba poszukać)
bardzo wygodny
doskonała
trochę krótkie siedzenia, poza tym bardzo wygodny samochód
wentylacja mimo dużych szyb bardzo dobra, ogrzewania jeszcze nie miałem okazji sprawdzić
samochód w którym bardzo wygodnie może poróżować 6 osób , a dla dwóch to i za mały domek na kółkach może robić
do 130 prawie go nie słychać, powyżej -zaczyna docierać szum powietrza z kanciastego nadwozia
150 konne stado musi pić nic się nie poradzi, ale nie przesłania to bardzo wielu innych zalet tego samochodu. w trasie przy jeździe 140 -150 trzeba liczyć 10 - 10.5 litra w mieście 13.5 przy taksówkarskiej jeździe( przy dynamicznej- nie chcę nawet myśleć)
w niemczech bardzo dobrze wyposażone(wersja pallas) i duże auto kupiłem za 3000 euro + naprawy które pochłonęły ok 4000 PLN to chyba nie wygórowana cena za duże bardzo dynamiczne auto bez jakichkolwiek śladów początku korozji (w przeciwieństwie do aut amerykańskich czy japońskich)
przjechałem nim dopiero 5000 żaden drobiazg się nie zepsuł, w 10 letnim aucie działają wszystkie przyciski, światełka, zameczki i inne pierdółki
po zakupie wymagał inwestycji( turbina, uszczelka pod głowicą) ale teraz myślę że chwilę pojeździ bez większych przeszkód

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 Turbo C.T. 147KM 108kW [l/100km]

11,4