Ocena kierowcy - Citroen Evasion II

Silnik 2.0 16V 136KM 100kW
Rok produkcji 2001
Citroen Evasion II 2.0 16V 136KM 100kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Inne : jest mało usterkowy
Te oceny nijak się mają do rzeczywistości, pewnie dużo ludzi mnie skrytykuje zaraz, ale wszystko zależy kto czym jeździł i na co się przesiadł. Tu mamy vana z wysokimi ocenami bo posiada wiele zalet, tak, ale ma też kilka wad przez które był najszybciej sprzedanym autem jakie miałem, a jazda nim czasami powodowała złość, zniechęcenie do prowadzenia auta itd. Zamieniłem go potem na Sintrę którą dało się nawet fajnie przemieszczać , potem jeszcze parę innych aut z vanów m in nissan quest który przewyższał lata świetlne dwa wyżej wymienione.
Zwykły nijaki, porządny ale za słaby do tego pudła
połączenie lewarka, (jego miejsce) ze sprzęgłem dość twardym, dla mnie to była męka
jeden mały plusik za sprężystość np po wjechaniu na łąkę ale za to dużo mega minus za prowadzenie, dwa razy na łuku przy mokrym asfalcie i wcale nie dużej prędkości dupka uciekła, tylko szybka i gwałtowna korekta uratowała sytuacje. Auto nieprzewidywalne na mokrym, śliskim , nadające się dla " dziadków" (bez obrazy) którzy nie spiesznie , wręcz wolno dojadą do celu, po drodze zwalniając wszędzie gdzie się da do minimum
karoseria dość trwała, nie korodująca, wymiary zgrabne ale kształt pudła ,może się podobać lub budzić odrazę
ok
prócz tego lewarka jako tako
ok
fotel kierowcy - ciągła nie wygoda, ból pleców, podkładanie małych poduszek, kombinacje, oczywiście zakładam że dla wielu było dobrze, akurat mi było źle
ani dobrze ani źle , jak w trasie jechałem z tyłu nie było fajnie
popularny, kilka marek = jedna buda i części
może być bardzo użytkowy i na lata, tylko że powyższe wady dla wielu go wyeliminuje
raczej ok
też