Oceny Citroen Visa

Citroen Visa - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen Visa

Citroen Visa
dosyc orginalne auto raczej rzadko spotykane na polskich drogach ze swietnym silnikiem na dodatek ekonomiczne i duzo mniej awaryjne niz krajowe produkcje poza tym intrygujace w kazdym calu mysl techniczna citroena przewyzsza o glowe inne konstrukcje
Citroen Visa
Caloksztalt to oceniam to autko najwyzsza ocena, bo mimo iz ma swoje lata i nie mozna juz wymagac od niego osiagow i niezadownosci nowego samochodu to przentuje sie super! Nie mozna do niego porownywac zadnych malochow i polonezow. Ten samochod stanowczo nad nimi kroluje. Polecam ten samochod kazdemu, mimo iz jest on bardzoi zadki na polskim rynku. Jednak ta niepowtarzalna sylwetka jedna sobie fanow w calej europie zachodniej, glownie w...
Hatchback 0.7 40KM 29kW
Citroen Visa
Mam tą Cytrynkę od kilku lat,zgromadziłem podstawowe części zamienne(na razie sa niepotrzebne) i jestem b.zadowolony.Podatek minimalny,przyspieszenie jak na taki silniczek dobre,wyciąga w razie potrzeby (autostrada 130km/h) i niedużo pali.Majac zapas częsci nie zmienię go przez najbliższe 5 lat!!!.
~Damian [email protected]
Hatchback 1.1 E 50KM 37kW
Citroen Visa
Citroen visa moze nie jest najnowoczesniejszym autem na rynku ale ma pare drobiazgow ktore sprawiaja ze oko ciekawskiego na chwile sie na nim zatrzyma szczegolnie gdy wzrok skieruje do wnetrza samochodu np.na deske rozdzielcza.Znajduja sie tam wskazniki jakich nie mozna spotkac w innych samochodach.No tylko zeby jeszcze usterkowosc byla mniejsza bylby to bardzo dobry samochodzic godny uwagi
~Dawid Kozlowski
Citroen Visa
fajny samochod - niefajny dla zlodziei i inny......
Citroen Visa
za male pieniadze niezawodny pojazd przypominajacy samochod :)
~BRIDI
Hatchback 1.6 GTI 103KM 76kW
Citroen Visa
Silnik idealny, ale wygląd nie najlepszy, laski na ten samochód nie złapiesz
~kryachazory
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Citroen Visa
kocham te auto i jak ma ktoś do sprzedania to zaraz je kupuję to mój mali [email protected]
~S.B.
Hatchback 1.6 GTI 103KM 76kW
Citroen Visa
Sprzedałem po 12 latach eksploatacji - kupiłemm ZX-a 1,9D -1992 r. Doskonałe autka,ale moim marzeniem jest PICASSO 2,0HDI.
1,5
~sexy dex 666
Hatchback 0.7 40KM 29kW
Citroen Visa
największy szrot jaki znam na bazie tego auta rumuni robili OLTCIT CLUB auto jednym słowem szrot (Silnik)