Oceny Citroen Xantia I Liftback 1.6 i 88KM 65kW 1993-1998

Najnowsze oceny Citroen Xantia I Liftback 1.6 i 88KM 65kW 1993-1998

3,8
~siwebr
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Kupowałem to auto będąc w nim zakochany, niestety szybko okazało się że miłość do nieodpowiedniej kobiety może cię drogo kosztować, ale jak to z kobietą jeśli dbasz o nią i kupujesz jej odpowiednie błyskotki to odwdzięczy się fantastycznymi doznaniami ( z jazdy oczywiście... )
~Tomasz z Krakowa
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Najważniejsze plusy: świetnie prowadzenie, komfort podróży, przestronność, bezawaryjność. Najważniejsze minusy: słabe wyciszenie no i silnik 1,6 za słaby do tej wielkości auta - przy mocniejszym będzie ok.
~jedyny.as@g.pl
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Zamierzam kupić następną Xantię tylko z większym silnikiem i młodszą .Cena tych aut według innych jest niska a komfort wygląd(posiadam ciemny metalik +alu felgi) ekonomia według nawet droższych aut wypada bdb.
4,1
~aweventus@poczta.onet.pl
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Po prostu dobre, wygodne, przestronne, w miare niezawodne i w miare nowoczesne auto. Polecam szczerze, jezeli ktos nie stawia na sportowa jazde, ale raczej na komfort, przestrzen i przyjemnosc ze spokojnej jazdy.
~wimar2@interia.pl
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Rok temu, kiedy zacząłem szukać samochodu, powiedziałem tylko nie francuski. Jednak dzięki opiniom internautów przekonałem się do Xantii. Teraz tylko współczuję, tym którzy tkwią w niewiedzy, jak ja wczesniej i kupują pancerwageny lub inne wozy drabiniaste.
~Rafaucio@o2.pl
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
To jest to co zawsze chciałem mieć. Czasem mam przebłyski że przydałaby się wersja 3.0 V6 i 198KM, ale jak patrzę na nasze dziurawe drogi i "rajdowców" przy takim tłoku jaki panuje to nigdzie mi się już nie spieszy.
~KUBA
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
auto jest bardzo wygodne swietnie sie prowadzi lecz mamy malutki mankamecik zawieszenie hydrauliczne w aucie z 1993 roku co rusz daje sie we znaki nie konczonca sie inwestycja i do tego nie tania POMYLKA
~kmitko@poczta.onet.pl
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Jwzdzilem poprzednio citroenem saxo 1.4 sx i nie moglem nazekac ale xsara to jest auto nieporownywalne z saxo. Mysle ze klienci sa uprzedzeni do citroena ale wystarczy pojezdzic i zdanie sie zmieni. w porownaniu z golfem to xsara wypada lepiej i co jest wazne duzo mniej pali nie wspominajac o tyn ze jest wygodniejsza.
~Nicpoń
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Mimo drobnych mankamentów, niezbyt zresztą uciążliwych, nie mogę wystawić innej oceny:)
4,1
~dziubzak
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Nie żałuje zakupu i jeżeli będe zmieniał na nowszą koniecznie z klimą i może automatem.
Citroen Xantia I Liftback