Lista ocen Citroen Xantia I Liftback 1.6 i 88KM 65kW 1993-1998 (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nicpoń
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Dla mnie doskonale. Za tę cenę nic ciekawszego się nie kupi, a z VW, Peugeotem rozstałem się już na dobre:) Jakość naprawdę dobra. Passat był też rok 95, też zadbany. W ciągu 4 miesięcy jeżdżenia był 7 razy na lawecie!!! Peugeot nie był zły, ale trochę niedopracowany. Póki co uważam że Citroen to najlepszy wybór jak do tej pory. Mazdę uczcijmy minutą ciszy;), totalny brak komfortu, auto zupełnie niepraktyczne, no i silnik 1,6 który chlał...
~aweventus@poczta.onet.pl
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Wydaje sie, ze bezkonkurencyjnie. Niemieckie lub japonskie auto tej klasy i z tego rocznika to o ok 40 - 50% wyzsza cena - ten bonus wynika ze zlej opinii, jaka ciesza sie francuskie auta w Polsce.
~Rafaucio@o2.pl
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Kupiłem tanio, obecnie sprzedałbym jeszcze o połowę taniej ale nie sprzedaję bo nie wiem na co nowego bym trafił a Xantia z roku 2000 jest 3-4 razy droższa ale czy będzie na pewno lepsza?
~siwebr
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Niestety moja ocena pomimo całej miłości do auta misi być dość niska. Zbyt dużo mnie cytrynka kosztowała żebym z czystym sumieniem dał jej dobrą ocenę.
~Tomasz z Krakowa
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Nie wiedzieć czemu Xantie są raczej tanie. Może słaby design? No ale dzięki temu stosunek jakość/cena jest bardzo, ale to bardzo dobry.
~ArtYan
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
W 2005 zapłaciłem za auto 6500zł, przejechałem 35tys km i od tamtego czasu niewiele wydałem na naprawy: lać paliwo i jeździć (komfortowo)
~artyyy@wp.pl
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Cena tych samych roczników niemca i xantii wypada na korzyść tego drugiego (jakieś kilka tysięcy). Koszt eksploatacji porównywalny
~Mirekm
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
W moim przypadku oceniam tylko na dobrze, bo za autko słono zapłaciłem ze względu na wyposażenie i doskonały stan techniczny.
~Łukasz Łódź!
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Dobry i drogi w użytkowaniu!!!!Poza drobnymi awariami i spalaniem w miescie silników benzynowych!!!!!
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
kupiłem go taniutko, poprzedni właściciel obawiał się chyba dużego spalania a benzyna drożała.
Citroen Xantia I Liftback