Ocena kierowcy - Citroen Xantia II Liftback

konik, 16 lat temu
Silnik 2.0 i 121KM 89kW
Rok produkcji 1998
Citroen Xantia II Liftback 2.0 i 121KM 89kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
autko super za nie duze pieniadze niezle wyposazone ja kupilem swoja 1998r z sekwencja za 8500zl:)mam 2 poduszki klime automatyczna abs i troche elektryki:)autko polecam na polskie drogi dziure widzisz przez szybe ale jej nie czujesz:)tylko lac gaz i jezdzic:)
mam sekwencje BRC i smiga na niej jak trzeba max na autostradzie 210km/h
czasami wsteczny ciezko wchodzi a nawet potrafi wyskoczyc
samo wspomaganie jest eleganckie wiadomo co sie dzieje miedzy asfaltem a kierownica doskonale czucie:)
mam xantie w hatchbacku i troche tylne slupki przeszkadzaja sa strasznie szerokie
xantia II wiec nie ma juz na miejscu pasazera palaka na desce rozdzielczej tylko poduszka:)
klima automatyczna jak i ogrzewanie wnetrza dziala prawidlowo:)wnetrze sie chlodzi i ogrzewa elegancko
mialem wczesniej xm-a MK II i w nim bylo jak na kanapie tutaj jest jak na tapczanie
wyje mi lozysko z tylu i jest glosno ale jak je wymienie to bedzie cichutko
na miescie na gazie smok potrafi i 14litrow wciagnac ale na trasie spada do 10litrow/100km:)z 4 rowerami na dachu na 33 litrach na trasie ze stala predkoscia zrobilem 320km
mialem xantie I potem xm-a MK II i teraz xanita II kazdym z aut przejechalem grubo ponad 60 tys.km i nic sie nie psulo procz rutynowych czynnosci:)autko z marki citroen jeszcze mnie nie zawiodly:)i tak trzymac
nic takiego nie mialo miejsca
Citroen Xantia II Liftback