Ocena kierowcy - Citroen Xsara Picasso

JarDar, 21 lat temu
Silnik 1.8 i 16V 116KM 85kW
Rok produkcji 2001
Citroen Xsara Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
Bardzo dlugo bym sie zastanawial nad innym modelem, z tego jestem bardzo zadowolony
Jak na 5-tym biegu moge jechac od 30 do 180 to chyba OK, no nie ?
po 50 tys nie wchodzi tak gładko jak na początku, ale i tak operuje dwoma palcami
Myslałem, że poszły amortyzatory, pojechałem na stacje - diagnoza 0 usterek i amortyzatory oryginalne w idealnym stanie
No tak - slupek przeszkadza, ale nie tak bardzo, zeby to bylo jakims problemem.
1200 km/12 godzin bez odpoczynku i nic mnie bolalo, regulowana kierownica i fotlee pozwlaja zrobic co sie chce, mnie brakuje regulacji ledzwiowej
BAJKA ! tylko trzeba przeczytac instrukcje, aby zimą zamykac srodkowy nawiew. Jak nie zrobilem tego w pierwszym misesiacu zimy, to mi wialo do szyby.
No i te stoliczki dla pasażerów - w sumie siedzi sie jak w autobusie, cyzli wygodnie
Na oryginalnych oponach idealnie, na zimowych nie jest juz tak super
Z racji komputerka sprawdzilem to copisze w instrukcji i da siejechac 90 km/h z zuzyciem 5.9, przy 140 rosnie do 10, miasto latem 8/100 zima 9/100
jak do ceny kazdego samochodu o podobnych parametrach dodamy klimatronic, abs, poduszki to wychodzi zawsze kolo 70 tys, a tutaj jeszcze kupa bajerow.
2 lata i na razie tylko poszedl spryskiwacz (na gwarancji) i odkleila sie poduszka pod silnikiem, a tak nic
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
8,9