Ocena kierowcy - Citroen Xsara Picasso

scaffipl@onet.eu, 14 lat temu
Silnik 2.0 HDi 90KM 66kW
Rok produkcji 2001
Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW 2000-2006 - Oceń swoje auto
Inne : funkcjonalność przestrzeń i wygodne fotele łatwosc z jaką sie to auto parkuje w ruchu miejskim
auto ciekawe kupiłem go do dojazdu do pracy w 4 woze z soba sporo sprzetu i jest gdzie to wszystko włozyc montuje rusztowania wiecie klucze szelki liny linki pierdołki zestaw dla całej ekipy wchodzi razem z ekipą i jeszcze jest miejsce.pamietajcie ja opisuje swoje auto i niewiem jakie niespodzianki bedzie miało dla was to które kupicie mi sie podoba
Witam oto kilka słów o mojej cytrynie auto posiadam dopiero 3 miesiace jak kazde auto ma swoje plusy i minusy silnik pracuje bardzo przyzwoicie i cicho jak na diesla (to mój pierwszy diesel)i ma \"kopa\" znaczy sie mi wystarcza....
skrzynia hmm no jest bo byc musi niemogłem znależć automata i musze sie mamachac ale plus za dobre zestrojenie dam rade
dobrze jest twardo ale to wina, zasługa raczej nowego zawieszenia amortzatory jakies drązki z tyłu wymieniono, słuszałem opinie ze francuzy płyna po drodze mój jest inny trzyma sie drogi dobrze . +
oj tak widac duzo szyby duże niewiem czy to nie bedzie powodowało nadmiernego nagrzewania sie wnetrza latem ale sie zobaczy klima jest ale ja staram sie jej nie uzywac w żadnym aucie odrazu boli mnie gardło :( wiec poco sie katowac a co do supków z przodu kwestia przyzwyczajenia ja widze! 186cm wzrostu +
łapy mam długie wiec sięgam wszedzie brakuje mi tylko chwytaków na napoje te w schowku to tylko na postoju a w drzwiach to na butlke sie nadaja a ja lubie sobie kawe na wynos brac i popijac w korkach tyle z przodu z tyłu rewelacja stoliki jak w business klasie sporo schowków +
na poczatku po włączeniu dmuchawy smierdziało jak z murzynskiej chaty ale zlokalizowałem filtr kabinowy raczej cos co kiedys nim było wymieniłem i jest ok auto grzeje szyby nieparują dmuchawa pracuje na znoSnym poziomie głośnośći mi sie podoba +
miejsca na nogi wystarczajaco przy moim wzroscie 186cm ustawiam fotel i spokojnie moge zając miejsce za nim z tyłu to czego wiecej chciec +
disel sobie stuka taka jego zasada działania więc go słychac ale miły to dzwięk nie jest tak jak w dieslach z lat 90 ze jarmoliło z pod maski ja by sie miało rozpasc to co tam było szybko nie jechałem ale do 130 jest ok
spala jakies 7.5 moze nawet 8 ale zero trasy tylko miasto i to najwolniejsze na swiecie mieszkam w Londynie wiec sie niekierujcie moim spalaniem przy zakupie
jak sie kupuje to zawsze jest za drogo ale ja niezałuje pieniedzy wydanych na to auto
teraz co mnie drazni plastiki wpadaja w drgania jak auto pracuje na wolnych obrotach, po wymianie klocków hamulcowych podczas startu wydaje dziwne dzwieki jak by cos sie tarło powiedzieli ze minie oby szybko.
niebyło i niech tak zostanie

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 HDi 90KM 66kW [l/100km]

7,8