Lista ocen Citroen Xsara II Hatchback 1.4 HDi 68KM 50kW 2003-2004 (8) - Całokształt

Hatchback 1.4 HDi 68KM 50kW
Najlepsze auto jakie miałem ,patrząc z Perspektywy czasu Bardzo oszczędne i tanie w utrzymaniu . Nie ma żadnych dwumasowych kół ,dpf i innych zbędnych rzeczy . Wtryski piją każde paliwo i nie narzekają na zła jakość
~aolczyk@p.lodz.pl
Hatchback 1.4 HDi 68KM 50kW
zawieszenie nie pasuje do auta. Jest zbyt sztywne - nie tego oczekiwałem po Citroenie. Dodatkowo komfort obniżają niskoprofilowe opony. Poza tym bajka. Duże, ciche, wygodne i oszczędne auto rodzinne. Ładnie wykończone (b. ładna tapicerka, plastiki dobrej jakości, nie trzeszczą). Bardzo wysoko oceniam silnik.
~kierowczyni
Hatchback 1.4 HDi 68KM 50kW
słabiutki silnik (nominalne 70 kM) strasznie irytuje na trasie, w mieście daje radę nie ruszam ze świateł jako furmanki niektóre
~mucko1@interia.pl
Hatchback 1.4 HDi 68KM 50kW
Wybrałbym znowu auto tej marki, choć może nie koniecznie ten model.
Citroen Xsara II Hatchback