Lista ocen Citroen Xsara II Hatchback 1.4 HDi 68KM 50kW 2003-2004 (8) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Hatchback 1.4 HDi 68KM 50kW
Przez pryzmat czasu tylna uszczelka się zepsuła na szybie , podnośnik szyby od kierowcy , przełącznik nawiewu na nogi , raz padł rozrusznik - myśle ze można to wybaczyć z racji wieku i przebiegu . Turbina ma 250 tys przejechane przeze mnie , a czy jest od nowości czy ktoś ja wymieniał nie mam pojęcia - w każdym razie u mnie bezawaryjnie
~mucko1@interia.pl
Hatchback 1.4 HDi 68KM 50kW
Wszystko w normie, bez niespodzianek, pełne zadowolenie.
~kierowczyni
Hatchback 1.4 HDi 68KM 50kW
te drogie elektroniczne pierdoły, które wkurzają
~aolczyk@p.lodz.pl
Hatchback 1.4 HDi 68KM 50kW
Za wcześnie oceniać, ale już hałasuje roleta bagażnika
Citroen Xsara II Hatchback