Lista ocen Citroen Xsara II Hatchback 1.4 HDi 68KM 50kW 2003-2004 (8) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Hatchback 1.4 HDi 68KM 50kW
Nigdy mnie nie zawiodło zawsze odpaliło nawet na -20 w górach . Tankowałem i jeździłem . Z napraw 3 raz sprzęgło , 3 raz rozrząd , olej wymieniany co 10 tys km , tarcze klocki 3 raz typowa eksploatacja - auto polecam każdemu na tanie latanie ;)
~mucko1@interia.pl
Hatchback 1.4 HDi 68KM 50kW
Wymiana belki skrętnej - zawieszenie tył, małe poprawki przód, ale przy przebiegu 105,000 coś trzeba zainwestować. Tarcze i bębny też były wymienione.
~kierowczyni
po 160 tys. sprzęgło