Lista ocen Citroen Xsara II Hatchback 2.0 HDi 110KM 81kW 2000-2004 (11) - Silnik

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Hatchback 2.0 HDi 110KM 81kW
Auto kupiłem , gdy miało 117 000 km, w chwili obecnej ma 227 000 km, kolega mówił mi gdy go kupowałem , że na silnik nie bedę narzekał i tak jest. Bardzo dynamiczny i oszczędny . Nigdy nie przekroczyłem 7 l/100km, auta używam głównie na trasie szybkiego ruchu. Żadnych usterek. NIe jedno audi , czy mercedes odpuściło . Silnik sie trochę poci , ale to norma . Jest takie samo odkąd go mam. Zapocenie od turbiny , która zamocowana jest w złym...
~Zadowolony
Hatchback 2.0 HDi 110KM 81kW
Silnik bardzo dobry. Brak dwumasy oraz obecności filtra cząstek stałych to duże atuty tego diesla. Ponadto gdy osiągnie optymalną pracę bardzo przyjemnie \"mruczy\". Niestety dość odczuwalna była turbodziura. Przy ok.1900rpm dostawał niezłego \"kopa\" :) Przyjemność z jazdy z tym silnikiem była niesamowita. Nieduże spalanie. Minus, za wolne nagrzewanie się.
~MarcinG
Hatchback 2.0 HDi 110KM 81kW
Bardzo dobry silnik, wiadomo gdyby miał 136 KM jak w tych nowych było by idealnie ale naprawdę 109 KM robi swoje w tym małym autku. Bardzo małe spalanie - trasa 110-120 km/h to 5,1l , miasto średnio 6,5 Bardzo dobra elastyczność i przyspieszenie. Naprawdę wiele aut z silnikami 2.0 -130KM ledwo daje nam rade.
~Adi-M-
Hatchback 2.0 HDi 110KM 81kW
Przy 60 km/h ,jadąc na 5tym biegu duszę gaz i auto zbiera się od razu. Jak na diesla to bardzo cicho chodzi. Auto fajnie zbiera się z niskich obrotów.
~dream4you
Hatchback 2.0 HDi 110KM 81kW
Jak na ten rocznik to silni rewelacyjny - bardzo mało pali i naprawdę super sobie radzi z samochodem.
~Marcin G
Hatchback 2.0 HDi 110KM 81kW
110 KM dobrze sobie radzi - zbiera się naprawde ładnie. Wyprzedzanie na 4 a nawet na 5 nie ma problemu
~Pąguś
Hatchback 2.0 HDi 110KM 81kW
elastyczność tego silnika to bajeczka, do tego dochodzi moc i jest torpeda.
~pucek_12@o2.pl
Hatchback 2.0 HDi 110KM 81kW
Najlepsza jednostka do Xsary. Bardzo dynamiczny - niskie spalanie, polecam!
~jacklemon
Hatchback 2.0 HDi 110KM 81kW
wyprzedzanie OK! dbać o turbine, pełen syntetykuważa
~soad18@o2.pl
Hatchback 2.0 HDi 110KM 81kW
po przejsciu z benzyny trzeba sie dlugo przyzwyczajac...
Citroen Xsara II Hatchback