Ocena kierowcy - Dacia 1100

olusia27@gazeta.pl, 17 lat temu
Rok produkcji 1968
Dacia 1100 1.1 43KM 32kW 1968-1971 - Oceń swoje auto
Samochód przeszedł 2,5 roku temu remont nadwozia,podwozia,wyminione zostało ogumienie,reflektory,tlumniki.Położony zostal lakier w kolorze bialym.Jestem drugim właścicielem.Samochód garażowany.Szkoda go się pozbywać.Pracę mam teraz na miejscu.Mamy w domu 3 samoch.,żona mi nie daje spokoju ze go trzymam,Oddałbym go w dobre ręce,ze względu na moje zdrowie.
Silnik pracuje bez zarzytu,żadnych przeciekow ,olej starcza od zmiany do zmniany
Skrzynia bez zarzutu,biegi wchodzą elegancko
Trzyma się szosy,zadnych luzów.Mimo ze nie ma wspomagania lekko się kręci kolem kierownicy
Bardzo dobra widoczność
Wystarczy parę minut aby w kabinie bylo cieplo,Szybko dochodzi do odpowiedniej temperatury
Z przodu wygodnie się siedzi,z tyłu jeszcze wygodniej,tak jak by siedziało na kanapie w pokoju
Mało pali paliwa,To jest taki samochód można samemu naprawiać,dostęp do podzespołow jest doskonały.Części tanie,
Samochód mój jest jak cacko,dobre dla kosenera ażeby przetrzymał je dłużej,jeszcze nz nim by zarobił,Cena nie jest wysoka,można się dogadać ,podaje adres email.olusia27@gazeta.pl
Ten samochód mnie nigdy nie zawiódł,czy to była zima czy lato.
Nigdy nie miałem żadnych poważnych usterek,przepalenie sie zarówki ,czy zmniana oleju to nie usterka to obowiązek

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.1 43KM 32kW [l/100km]

7,1