Najnowsze oceny Dacia

~Grzegorz
Mikrovan 1.5 dCi 75KM 55kW
Dacia Dokker I
Przejechałem dopiero 500 km, więc piszę tylko o pierwszych wrażeniach. Samochód mnie zaskoczył, spodziewałem się głośnego muła do pracy. Jest cicho, zawieszenie twarde, przechył nie większy niż w clio3, silnik mimo 75 km i 180 nm żwawo rozpędza auto. spalanie 50/50 miasto trasa 6l. Jak nie będzie rdzewiał, to następne auto też dacia.
~neuris
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Dacia Sandero I
Ogólnie bardzo udane auto w najtańszym segmencie. W sam raz dla młodej rodziny z dzieckiem i psem do poruszania się po mieście (bardzo dobra jak na tej wielkości samochód zwrotność, wysokie zawieszenie) i do wypadów za miasto.
~kierowca
Minivan 1.5 dCi 110KM 81kW
Dacia Lodgy I
Super pojemny van 7 osobowy, gdzie 6 i 7 osoba siedzą wygodnie i pozostaje ponad 200l bagażnika. Ekonomiczne auto o dość dynamicznym silniku. Przeciętna jakość wykończenia. Bardzo dobry stosunek cena/jakość
~zaj
SUV Facelifting 1.6 16V LPG 105KM 77kW
Dacia Duster I
Po roku jazdy jestem pozytywnie zaskoczona nowym Dusterem. To auto w swojej cenie nie ma praktycznie konkurencji. Świetne zawieszenie, fabryczne LPG i użytkowanie tego auta to przyjemność połączona z sensownym nakładem kosztów. Polecam!
~jaras57i
SUV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Dacia Duster I
Kupiłem nowy samochód. Poprzedni choć z pewnego źródła okazał się niezłą miną. Padało wszystko a koszty napraw LR kosmos poza tym warsztaty jak coś naprawiły to coś dodatkowo uszkodziły. Dacia nie ma u nas zbyt dużego prestiżu ale mnie nie o to chodzi miałem już wiele prestiżowych aut a z mego doświadczenia wiem ile taki prestiż kosztuje w przypadku używanego kilkuletniego auta. W opiniach dziennikarze narzekają na szare i twarde...
~Miki
Van 1.5 dCi 75KM 55kW
Dacia Dokker I
Stosunek ceny do jakości - bardzo dobry. Płacimy najniższą cenę na rynku za samochód nie pozbawiony wad.
~Boogiee
Minivan 1.5 dCi 110KM 81kW
Dacia Lodgy I
Zaskoczyło mnie wszystko. Po jeździe próbnej nie miałem wątpliwości które auto chcę kupić. Za cenę Fabii czy Roomstera otrzymujemy auto podobnie wyposażone o ile nie lepiej, nieporównywalnie większe. Na wyprzedażach można złapać Berlingo w podobnej cenie ale z gorszym wyposażeniem. Przestrzeń w środku jak na cenę i klasę auta jest gigantyczna. Dobrze się prowadzi, jest bardzo dobrze wyciszone. Materiały we wnętrzu mimo że tanie, są bardzo...
~bwydro
SUV Facelifting 1.2 TCe 125KM 92kW
Dacia Duster I
Jak na auto za nieco ponad 60 000 PLN jest świetnie, nawigacja, klimatyzacja, elektryka. Dużo miejsca z przodu i z tyłu, bagażnik słusznych rozmiarów (chociaż w Scenicu miałem trochę większy). Dobre właściwości jezdne. Polecam przed zakupem obejrzeć wideo recenzję na YT.
~Tobi
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Dacia Duster I
Ogólnie autko sprawuje sie bez zarzutu. Odebrałem go po 3 miesiącach oczekiwania w połowie grudnia 2011 roku a wiec wtedy kiedy zaczęło sypać śniegiem. Napęd 4x4 był bardzo pomocny w taką pogode tym bardziej jeśli ktośmieszka w rejonie gdzie nie zdążą badź nie odśnieżają wogule dróg. Na codzien jeżdze jednak z włączonym napędem tylko na przód ze względu na niżesze spalanie. Latem nie moge narzekać. W aucie jest chłodno kiedy na dworze pokazuje...
~Bartek
Mikrovan 1.6 MPI LPG 84KM 62kW
Dacia Dokker I
Witam, Bartek z tej strony , jestem włascicielem Daci Dokker prosto z salonu, uważam że całościowo samochód jest bardzo fajny, bedę porównywał go z poprzednim jaki miałem berlingo 1.6hdi