Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Dacia

Najnowsze oceny Dacia

~Michał
Minivan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW
Dacia Lodgy
Ogólnie jestem zadowolony. Jest kilka uwag, ale myślę, że kupiłbym ponownie.
2,6
~uczeń
SUV 1.2 TCe 125KM 92kW
Dacia Duster II
pierwszy raz zobaczyłem auto którego podwozie miało już nalot rdzy zanim opuściło salon - SZOK!!!!!!!!
~Paweł
Stepway Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW
Dacia Sandero II
Poczciwe auto do spokojnego jeżdżenia, przyzwoite w trasie, dobre w mieście i bardzo sprawne w lekkim terenie. Jak za tą cenę - naprawdę dobry wybór.
~Mir
Minivan Facelifting 1.6 SCe 102KM 75kW
Dacia Lodgy
Idealne auto dla rodziny której zależy jednocześnie na ergonomii i wygodzie. Fajne przestronne auto z niskim spalaniem w bardzo dobrej cenie salonowej które jednocześnie jest przestronne i tfutfu bezawaryjne w moim wypadku. Osobiście jestem bardzo zadowolony i chyba nie mogłem wybrać lepiej.
~taisio
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Dacia Duster II
Kupiłem 1.6 Duster 2 w wersji Prestige. Długo wahałem sie nad oceną końcową. I ostatecznie daje 4. Pomimo rewelacyjnego wręcz stosunku ceny do tego co się otrzymuje, nie mozna nie zauwazyc oczywistych mankamentow. Z mojej perspektywy jest to bardzo slaby silnik i dosc wysokie spalanie. Dobrze wiedzialem co kupuje tym nie mniej ma to byc ocena obiektywna a silnik i spalanie sa w samochodzie kluczowe. Co na plus. - Wyglad - swietnie sie...
~Grzegorz
Van 1.6 MPI 84KM 62kW
Dacia Dokker
Dobra cena .calkiem fajny wyglad .prosta robocza zabawka.samochod sluzy mi do pracy dziennie robie ok 200 do 300 km po drogach zwirowych i asfalcie 50/50 .nie szanuje .daje po garach. Jezdze bez oszczedzania i omijania dziur.auto
SUV Facelifting 1.2 TCe (Euro 6) 125KM 92kW
Dacia Duster I
Samochód Ok, silnik bardzo fajny, moment obrotowy bajka, nic dodać nic ująć, spalanie ok 8,3 l. Moc silnika zaskakuje bardzo pozytywnie, zwłaszcza przyspieszenie przy wyprzedzaniu lub jeździe pod górę. Polecam, zwłaszcza z tym silnikiem.
~Marek S.
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Dacia Duster II
Auto godne polecenia dla osób który nie koniecznie zależy na prestiżu :) W chwili obecnej auto ma przejechane 5,5 tys km i już pierwszą wakacyjną wyprawę do Rumunii. Po 2 m-cach użytkowania nie zauważyłem usterek / wad które musiałbym reklamować. Auto jest wykonane, adekwatnie do ceny za jaką jest sprzedawane, dlatego też trzeba zaakceptować pewne mankamenty jakościowe. Brak pełnych nadkoli, słaba nawigacja, marnej jakości ekran multimediów...
~aslawniak
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Dacia Duster I
Dobry samoxhód za dobrą cenę. Nie da się Dustera oceniać w oderwaniu od jego ceny, gdyby był droższy byłby tragiczny.
~barakuda
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Dacia Duster II
Auto dla praktycznych. Wybrałem wersję 2x4 z uwagi na Ilość miejsca w bagażniku. Wypad w góry czy nad morze to żaden problem z dwójka dzieci i psem. jazda bocznymi drogami, jazda z łańcuchami zimą - daje radę. W tej wersji silnika widać czasami niedosyt mocy w cięższym terenie, jednak jeśli tak jak ja w 90% jeździsz w mieście to będzie ok. Świetnie się sprawuje.