Ocena kierowcy - Daewoo Espero

bronek, 15 lat temu
Silnik 1.5 i 16V 90KM 66kW
Rok produkcji 1997
Daewoo Espero 1.5 i 16V 90KM 66kW 1990-2000 - Oceń swoje auto
Moim zdaniem jest to idealne autko na nasze warunki, od nowości z blachami nic się nie dzieje , mechanicznie jak napisałem każdy jest zaskoczony że po przejechaniu 270 000 autko chce jechać dalej, szczerze sam jestem zdumiony ale mam wrażenie że przetrwa jeszcze sporo. Plusem mojego jest fakt że mam go od nowości więc wiem co gdzie świszczy, z używkami może być różnie, strasznie boli fakt że jego cena jako używki teraz to grosze, ale tak jest i z nowymi więc jeżdżę dalej. Daje radość fakt ze zawsze można wsiąść i pojechać może nie daje jakichś rewelacyjnych doznań, ale po to mam SAABa :D
trochę źle się kręci, ale od nowości serwisowany i nic mu nie jest, gaz od 11 lat i każdy mechanik jest zdumiony
jak dla mnie troche niespasowana, ale nie wymaga się cudów od auta uniwersalnego
po 11 latach wymienione oryginalne zawieszenie, nie do uwierzenia :) po założeniu gazówek śmiga jak niejedna niskopodwoziówka
ten tego na boki troche średnio strasznie wielkie te słupki
niczego mi nie brakuje
bez zarzutu
w porównaniu z nawet lepszymi jest kolosem
nie licząc deski, z którą idzie walczyć pasażerowie są zdumieni
nie przeszkadzające
nie ma się do czego czepić
jak napisałem auto serwisowane nie mam zarzutów, z drobiazgów tylko sterowanie szybami :] kto ma ten wie o co chodzi
zero od 97 roku
Dziennik kosztów dla Daewoo Espero 1.5 i 16V 90KM 66kW