Ocena kierowcy - Daewoo Espero

Muszu, 17 lat temu
Silnik 1.5 i 16V 90KM 66kW
Rok produkcji 1997
Daewoo Espero 1.5 i 16V 90KM 66kW 1990-2000 - Oceń swoje auto
Wiadomo nie jest to swietny samochodzik ale napewno niezawodnośćią przebije moje dotychczasowe Toledo!!!!:D Sprzedalem moje dlatego ze chcialem miec nowsze auto i wydaje mi sie ze zrobilem błąd co prawda wszyscy mowili ze Toledo to nie zawodny samochod ale nie jestem juz tego taki pewien:(
Powiem tak silnik jest dosyc słaby ale jest nie zawodnyy!!!!Dlatego daje5.jest to moja druga ocena:)Mam teraz Seata Toledo z silnikiem 1.4 16v 2001r. jest sporodynamicznijszy na 4 i 5biegu, ale przy tak malym przebiegu70tyś bierze1litr oleju na 6tyśkilometrow i to mnie martwi:( No a w espero to normalka ze troche brał:)
Całkiem Całkiem:) Tylko wsteczny troche ciężko chodzi
W poruwnaniu do Toledo to gorzej sie prowadzi ale układ jezdny w Espero jest bardzo bardzo trwaly teraz jezdzi nim moj kumpel ma przejechane 228tys i na przeglądzie wszystko ok.Ja mu sprzedalem z przebiegiem 225tyś i chodzilo wszystko ok:)
Zdecydowanie lepsza niz w Toledo!!!!:D Espero jest przedewszystkim wieksze ale widocznosc jest duzo lepsza:D
Wszystko na swoim miejscu
W moim egzemplarzu niestety kiepsko ale to po wadliwej naprawie powypadkowej:(
Miejsca jest bardzo duzo to duzy plus bo ten samochod pracowal dalej pracuje w serwisie:D
Poruwnujac do Toledo to silnik Espero jest minimalnie głośniejszy no ale po 225tyś:D
Duzo pali w miescie okolo11-12 litrow w trasie 8l.No ale ten silnik jest na gas wiec nie przejmuje sie tym z reszta taka uroda tych silnikow ze sa paliwozerne:D
Kupilem espero jako nowe za 38.500 w1997r. Wszyscy z rodziny mi zazdroscili ale mieli czego!!!!!!:D
TU ZDECYDOWANIE NAJWYŻSZA OCENA!!!:D W toledo ktore ma przejechane tylko 70tys poszedl podnosnik szyby ktory mnie kosztowal 400zl:( A w espero poza rzeczami eksploatacyjnymi nic nic i jeszcze raz nic sie nie zepsulo po takim przebiegu nawet radio ktore jest od nowosci bo w Toledo juz mi padlo CD.
TU TAK SAMO!!!!!:D

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.5 i 16V 90KM 66kW [l/100km]