Ocena kierowcy - Daewoo Espero

Rok produkcji 1996
Daewoo Espero 2.0 i 105KM 77kW 1990-2000 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Nic nie czuć na polskich drogach :P
Samochód idealny dla rodziny
Bardzo dobre przyspieszenie (szczególnie na 3), malo kto ma szanse na krótkich odcinkach. Elastyczność bardzo dobra na 5 mozna jechac 45 (i nie trzęsie)
Najgorzej jest szybko wrzucić 5 bo mozna zawadzic pasazera ale ogólnie spoko
Przy jeździe spokojnej jest to marzenie ale jak juz przyszalejemy to albo podsterowność albo nadsterowność sie ukarze (wybróbowane)
Widoczność jest prawie doskonala... prawie bo to jest samochód-krowa i ciężko sie czasem parkuje.
Bez zarzutów wszystko jest bardzo dobrze oraz intuicyjne umieszczone.
Najgorsza strona Daewoo Espero. Po deszczu wszystko jest zaparowane, podczas gorącego dnia mamy saune w samochodzie. Ale od czego jest klimatyzacja??
Wszystkiego jest dużo w tym samochodzie. Miejsca dla kierowcy (wręcz za dużo i maly kierowca moze miec problem z wlaczaniem nie ktorych rzeczy), pasażerów (max przewoziłem 7 osób i nawet na tylnej kanapie nie bylo im tak źle), bagażnik 550l (no comment)
Wyciszenie jest bardzo dobre w mieście i do 130 km/h póżniej trzeba poglasniac radio... ale gdzie w polsce mozna jechac szybciej :P
Zużycie paliwa zalezy od kierowcy. Mój tata nawet zszedł do 6 l/100.... mój to rekord 9 ale ja wolno nie jeżdze
Za 4 tys zł mozna kupic bardzo dobry samochód
hmm sporo pierdułek milo okazje sie zepsuć (przypominacz o wlączonych swiatłach, tylna lewa szyba, zapliniczka) ale ze to jest dobry samochód dla majsterkowicza to wszystko mozna samemu zrobic
Przez 8 miesięcy wyminilem tylko akumulator.... a w sklepach internetowych ceny wręcz są polonezoidalne...

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 105KM 77kW [l/100km]

9,7