Ocena kierowcy - Daewoo Honker

abdull, 9 lat temu
Rok produkcji 1990
Daewoo Honker 1.6 60KM 44kW 1988-1993 - Oceń swoje auto
witam posiadam honker od roku ktorego uzywam tylko i wyloncznie do jazdy w teren i chcialbym odrazu sprostowac wypowiedzi co poniekturych czytelników ktorzy wypisuja bzdury o tym pieknym polskim autku ze do niczego sie nie nadaje i ze jest awaryjne non sens trzeba zaczac od drobnych usterek jak czlowiek sklada auto na (patentach) to sie nie dziwie ze takowe wystepuje ja szykujac auto zrobilem wszystko tak jak nalezy i nie boje sie wyjechac tym autkiem w teren ze mi stanie cos sie urwie czy cos w tym rodzaju i teraz musze tylko pilnowac oleju. a teraz temat silnika fakt sa za slabe seryjne silniki ale konstruktozy auta pozostawili nam mnustwo pola do popisu wiec nie ma co sie tym martwic z doswiadczenia wiem i polecam silnik mercedesa w 123 3.0d pasuje w komore silnika i naprawde swietnie sobie radzi.komfort a kto kupujac auto terenowe liczy na komfort to ma jechac w terenie a nie byc wygodne.chcesz wygody kup sobie bmw x5 ktore rowu nie przejedzie to na szosie bedzie wygoda wtedy.osobiscie polecam to autko taniutkie w utrzymaniu i mozna naprewde wydziwiac podczas przeróbek.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 60KM 44kW [l/100km]

Daewoo Honker