Oceny Daewoo Honker

Najnowsze oceny Daewoo Honker

3,7
~abdull
Terenowy 1.6 60KM 44kW
witam posiadam honker od roku ktorego uzywam tylko i wyloncznie do jazdy w teren i chcialbym odrazu sprostowac wypowiedzi co poniekturych czytelników ktorzy wypisuja bzdury o tym pieknym polskim autku ze do niczego sie nie nadaje i ze jest awaryjne non sens trzeba zaczac od drobnych usterek jak czlowiek sklada auto na (patentach) to sie nie dziwie ze takowe wystepuje ja szykujac auto zrobilem wszystko tak jak nalezy i nie boje sie wyjechac tym...
1,3
~A
Terenowy 2.5 TD 90KM 66kW
To auto ma tutaj tak dobre oceny tylko dlatego ,że większość ludzi ocenia tutaj tarpana 237 a nie honkera. Zastanawia mnie skąd się biorą te komentarze jakie to jest dobre auto , wspaniała praca polskich inżynierów. K*rwa skąd wy to bierzecie, zębowa wróżka wam to podpowiada , czy jak , bo po takich wypowiedziach wątpie żebyście mieli dłuższą styczność z tym autem. Ba, sadze nawet że nim nie jeżdziliście. To jest jedna wielka POMYŁKA . Prym...
~Roman proszę zobaczyć całom moją ocenę !!!
Terenowy 2.5 D 75KM 55kW
Fajne auto na wieś ma MOC wszystko jest ok mieści dużo . TYPOWE AUTO NA WIEŚ ! I MAM PYTANIE DO AUTO CENTRUM ? GDZIE MÓGŁ BYM DODAĆ OPINIE O TARPANIE 237D BO POSIADAM TEŻ NAJLEPSZY MODEL TARPANA 237D I JESZCZE TARPANA 233 TEŻ BYM CHCIAŁ GO OCENIĆ ALE NIE MAM GDZIE !? PROSZĘ O STWORZENIE TAKIEJ KATEGORII OCEN !!! TO ŚWIETNA STRONA LECZ BRAKUJE MI TARPANA 233 I 237D KTÓRE TEŻ POSIADAM I LEPIEJ ZNAM TECHNICZNIE ORAZ MOGĘ WIĘCEJ NAPISAĆ O TARPANIE...
~zoltan
Terenowy 2.5 TD 90KM 66kW
Najbardziej zajebisty ze wszystkich samochodów terenowych. Doskonałe właściwości jezdne, wspomaganie, nie strach go porysować. Doskonałe dopracowanie wszystkich cech, jakie terenowe auto powinno posiadać. Discovery, Jeepy i inne Hiluxy są daleko w tyle.
~Daro z oco kama.n
Terenowy 2.5 D 75KM 55kW
~Są tylko oceny o Tarpanie Honkerze a Ja posiadam 2 Tarpany Tarpana 233 i Tarpana 239 mój znajomy posiada Tarpana 237 i wiele ludzi posiada i chciało by ocenić to auto . MAM PROŚBĘ O STWORZENIE OCENY O TARPANIE 237 233 i 239 Dziękuję
Terenowy 2.5 100KM 74kW
~Paweł 3 tarpany 1 Tarpan 233 2 Tarpan 237D 3 Tarpan Honker
Terenowy 2.5 100KM 74kW
Posiadam też TARPANA 233 I 237D ZNAM SIĘ NA NICH BARDZO DOBRZE ALE GDZIE MAM WSTAWIĆ ICH OCENĘ I TU PROŚBA DO STRONY AUTOCENTRUM O STWORZENIE KATEGORII TARPAN 233 I TARPAN 237 D !!! ... A CO DO HONKERA TO DOBRE AUTO DO TERENÓW WIEJSKICHA TAK JAK TRAKTOR SOBIE RADZI TAK KAŻDY TARPAN KAŻDY ! SPOBIE RADZI !
~Krzysztof Łódź
Terenowy 2.5 D 75KM 55kW
jeżeli ktoś potrzebuje szpanu i luksusu nie npolecam, a jeżeli docenia walory związane z tym do czego ten pojazd zostal stworzony i nie dba o blichtr to trafił na właściwy pojazd, prosty dający niesamowite możliwości przeróbek, odporny poprostu prawdziwa terenówka!!!
3,7
~Mariusz Meling-e-poczta:auto_galeria@poczta.onet.pl
Terenowy 2.4 TD 78KM 57kW
Generalnie Honker jest bardzo dobrym samochodem typowo terenowym. Nie ma żadnych luksusów, prostota i niezawodność. tego oczekuje się od niego. Dla szpanerów są inne samochody, ale do pracy w terenie, czy też extremalnej zabawy Honker nadaje się bardzo dobrze.
4,1
~gu zior
Terenowy 2.0 120KM 88kW
Wow, z tego auta można zrobić plan filmowy. Zmieściliśmy się tam w 6 chłopa z jedną laską i nagraliśmy mocną produkcję dla starszych :D bez mniejszego kłopotu. Dowód na lnstagramie:znieprawiona