Lista ocen Daewoo Lanos Hatchback (540) - Całokształt

Na liście zabraknie 568 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ryb
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Bardzo dobra propozycja w swojej klasie. Za niewielkie pieniądze można dostać dojrzałe i bardzo niezawodne auto. Ale polecam tylko najbogatszą wersję, bo są duże między nimi różnice. Mankamenty auta to drobiazgi (mało schowków, słaba widoczność do tyłu), naprawdę Lanos to bardzo udana konstrukcja.
~dknap@tlen.pl
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Po przejechaniu 80000 auto bez problemu przechodzi przegląd.Analiza spalin wręcz idealna.Poza kilkoma drobiazgami nie ma sie do czego przyczepić tym bardziej że markowe auta w tym samym czasie rozpadały się na kawałki.Silnik 1,6 radzi sobie z niejednym japończykiem a opony 185 dobrze kleją sie do asfaltu.
~Robson
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Absolutnie godne polecenia! za kilkanascie tys okolo np 15000, mozna trafic swietnie wyposazona wersje, zadbane o malym stosunkowo przebiegu. Tylko ze wlasnie TRAFIC! Zdawac by sie moglo ze latwo o polski samochod, ale nie w Polsce. Znacznie prosciej kupic merola z reichu. Tylko po co?:)
~Zibi Kraków
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Jest niezły. Polecam jako samochód rodzinny ale dzięki niezłym osiągom ma coś z samochodu sportowego. Pojemny, łatwa dostępność części zamiennych (oryginalnych i zamienników) a co najważniejsze tani w eksploatacji. Przy zakupie należy zwrócić uwagę na układ jezdny i wydechowy - to jego słabe strony.
~spitak@interia.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Gdy kupywałem w 1999 roku była bardzo atrakcyjna cena zakupu i trzletni bezpłatny serwis. Obecna cena mojej wersji bez zniżek ponad 42000 zł to jakieś nieporozumienie a z wyposażenia tylko wspomaganie, szyby elektryczne, reg.kierownica, chyba jedna poducha, automatyczna antena i radio Daewoo (kiepskie),
~ace
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Ogólnie bardzo przyjemne autko !!! Polecam ! Za mój egzemplarz zapłaciłem 17tys. ma elekryczne szyby, lusterka, dwie poduszki, wspomaganie, ustawiana kolumne kierownicy... i inne duperszmity !! Za ta cene nic innego z tego rocznika i z tym wyposazeniem chyba że Poloneza :p DU to nic strasznego !!!
~piotr.przestrzelski@volvopolska.pl
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
gdybym mial kupowac nowe auto to napewno bylby to znowu lani, autko jest na prawde w porzadku. przez prawie 4 lata eksploatacji caly koszt to ok 100 zl za wymiane klockow hamulcowych z przodu. autko z niekiepskim temperamentem. dosc duzy bagaznik, wygodne fotele, brak tylko miejsca na dodatkowe wlaczniki.
~Tadeusz, Bydgoszcz
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Bardzo dobry samochód za tamte (98 r.) pieniądze. Teraz stosunek wartości do ceny trochę gorszy, a i jakość obecnie produkowanych modeli może być gorsza niż za czasów świetności Daewoo, więc nie wiem czy teraz bym go kupił. Ale gdybym był pewny że jakość się nie pogorszyła, to kto wie....
~MarioGT
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Szczerze nie polecam. Najlepiej się od razu pozbyć tego g... Cena auta 2000zl, dolozone prawie drugie tyle za naprawy i dalej nie jeździ. Psują się rzeczy jedna po drugiej. Auto praktycznie bez niczego, wspomagania, ABS itp. Jakość wnętrza tragiczna. NIE POLECAM
Dziennik kosztów dla Daewoo Lanos Hatchback
10,1
~kierownikbordowejstrzalylanos
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Nie nazwę tego autem - nikt go tak nie nazywa, zawsze mówimy, że to Lanos. Konstruktorzy koreańscy nie postarali się o nic, a polscy składacze dopełnili ich dzieła. Lanos to polska precyzja i koreański temperament. W tym samochodzie części są tanie, ale wszystko wysiada...
Daewoo Lanos Hatchback