Lista ocen Daewoo Lanos Hatchback (378) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 730 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maniek Łask
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Auto w 2000 roku kupiłem za 30000 tys.zł Obecnie z taką gotówką można się zasadzać na nową gołą pande lub logana Ja nie mam co prawda jakiegoś super wyposażenia (wsp.kier ,central + alarm z pilota,imobilajzer,el.szyby oraz obrotomierz (uwaga najuboższe wersje go nie posiedaja!!) Więc stosunek jakości do ceny jest Ok
~temp@entropy.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Za taka cene? Doskonale! Nie zrobilem duzego przebiego, ani dlugo tego auto nie posiadam( drugi wlasciciel), niemniej jednak jestem zadowolony. Nie kupie kolejnego auta, jesli nie bede musial, nawet posiadajac spory nadmiar gotowki. Pomijajac kwestie prestizu i paru irytujacych mankamentow, to auto jest swietne.
~Mr. "R"
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Stosunek jakość/cena. Za nieduże pieniądze dostajemy dobry silnik aczkolwiek paliwożerny oraz zawieszenie (miękkie ale na nasze drogi idealne). Wnętrze, materiały i wykonanie pozostawia trochę do życzenia ale to nie BMW. Dobra alternatywa dla mniej zamożnych lubiących dynamikę, a przy tym ceniących niezawodność.
~yodapanter@interia.pl
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jak uda się kupić egzemplarz z szyberdachem i klimą to cacy autko za małe pieniądze. Chcialem sobie kupić neona ale brakło mi 5 tys. gdybym nabył wersję z automatem to już za te pieniądze eldorado. to że nie ma na obiciach szlachetnych materiałow można pominąć auto jest do jazdy. jak kto chce to tapicer lepsze uszyje.
~ phukamex@wp.pl
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
NOWOCZESNOŚĆ TECHNOLOGI , EKONOMICZNOŚC , BEZPIECZEŃSTWO ZA PSIE PIENIĄDZE NO I TANI SERWIS SAMOCHÓD UŻYTKOWY DO JEŻDŻENIA , ZA TĄKASE MOŻNA RÓWNIEZ KUPIĆ ZABYTKOWE BMW 15L BENZYNY LUB20LPG ALE ZAJEBIŚCIE WYGLĄDA PRZED KOŚCIOŁEM ALBO DYSKOTEKĄ , ALE KTO ZAPŁACI ZA PALIWO NAD MORZE W LATO ?? POZDRAWIAM SERDECZNIE
~robert
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
tu jest troszke problem bo atrakcyjna cenę zniszczyła akcyza i nienasycone apetyty elit rządzących, którzy nie wiedzą ile brać od swoich obywateli i jaki jeszcze nowy podatek wymyśleć. W tym czasie kiedy ja kupowałem Lanosa cena była całkiem niezła 35000 złotych za praktycznie pełne wyposażenie, z wyjątkiem poduszki i klimy.
~txxc
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
W chwili obecnej (2017r) Lanosa można kupić naprawdę tanio, a auta jeszcze kilka lat będą w stanie pojeździć więc jako auto na dojazdy bardzo dobra opcja. Lanos jest tez nieco większy i wygodniejszy niż auta segmentu B typu Punto, Polo, Corsa z tamtych lat które można kupić w podobnej cenie.
~vadersyndrom
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Za 4tys zł możemy mieć samochód, dobrze wyposażony tylko trzeba poszukać, blacha nie rdzewieje, bardzo dużo aut ma LPG, co przy dzisiejszych cenach jest korzystnym wyjściem. Nic lepszego się nie kupi za tą cenę! A osoby które uważają, że daewoo to złom, grubo się mylą - właściciele są zadowoleni.
~Bossssss
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Cena ok 40 000 jaką zapłaciłem za ten samochodzik w salonie, to nie jest wygurowana kwota w przypadku kupna nowego samochodu, gdyż za te pieniądze nie ma zbyt dużego wyboru. Lanos mnie skusił swoim zgrabnym wyglądem i dość bogatym wyposażeniem, ale co z tego jak ten samochód się poprostu sypie.
~Tadeo
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Auto ogólnie jest niezawodne, rodzinne, za wydane pieniądze na jego zakup jakościowo dobre. Można by chcieć aby były wykończenia wnętrza lepsze ( obudowy plastykowe, wiekszy bagażnik, więcej schowków, poduszki powietrzne, itd to wówczas nie trzeba kupować Lanosa a już przynajmniej Pegouta co wszystkim życzę.
Daewoo Lanos Hatchback