Ocena kierowcy - Daewoo Lanos Sedan

FatJoe, 15 lat temu
Silnik 1.5 i 86KM 63kW
Rok produkcji 1999
Daewoo Lanos Sedan 1.5 i 86KM 63kW 1997-2004 - Oceń swoje auto
Lanos to dobry samochod, niewiele się tu psuje, naprawy sa tanie, części tanie na benzynie jezdzic nie polecam bo sporo pali ale na gazie jest ok, blaharka dobrze sie trzyma, mógłby miec w srodku lepsze materialy, generalnie ok.
silnik lubi obroty, powyżej 3tys calkiem żwawy
generalnienie jest ok, czasem 1 lub wsteczny nie chce wejsc ale jak sie wcisnie 2 raz sprzegło to wchodzi bez problemu
troche zbyt miękki ale dobrze znosi polskie dziury
jak dla mnie ok (187cm wzrostu) i do przodu i do tylu, troche przeszkadza przedni slupek od kierowcy
wszystko na swoim miejscu nie trzeba nic dlugo szukac, sterowanie szyb mogło by być w drzwiach a nie koło hamulca ręcznego
szyby parują - nie mam klimy a nawiew na nie jest dość mizerny
jak siedze z przodu (jestem dosc dobrze zbudowany i wysoki) to za mna jest malo miejsca ale generalnie jak na kompakt to w normie
troche glosno szczegolnie powyzej 110km/h
silnik paliwożerny BENZYNA trasa/mieszany/miasto: 7/8/9,5 ; LPG trasa/mieszany/miasto: 9/10,8/12,5 ; ceny częsci niskie
okropna utrata wartosci ale dlatego ze kupilem go przed wejsciem do unii. kosztowal 17500zl (wtedy auta z tego segmentu typu opel vw czy toyota byly conajmniej 5 tys drozsze wiec i tak niedrogo. jakosc/cena ? mysle ze za te cene nic lepszego sie nie kupi
nie licząc usterek związanych z instalacją gazową to przepaliły mi się 3 żarówki w desce rozdzielczej, jedna od swiatla stopu, zamek tylnej klapy dziala tylko z pilota (centralny zamek) bo sie popsul i nie mozna wlozyc kluczyka, popsul sie immobiliser, popsul sie przelacznik swiatel (nie mialem swiatel mijania)
nie licząc usterek związanych z instalacją gazową to tylko to co sie zuzywa jak sie jezdzi i trzeba wymienic
Daewoo Lanos Sedan