Ocena kierowcy - Daewoo Lanos Sedan

Rok produkcji 2000
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Daewoo Lanos Sedan 1.5 i 86KM 63kW 1997-2004 - Oceń swoje auto
Inne : niezawodność przez 10 lat
I właściciel, kupiłam w 2000, 121000 przebiegu, niegarażowany przez 9 lat, od 1.5 roku w garażu; samochód niezawodny, regularnie serwisowany co 15 tys. km. Nigdy się nie zepsuł; usterki lub niedogodności to: słabe przyspieszenie (im więcej pasażerów tym gorzej), klimatyzacja bardzo obciąża silnik - wtedy jeszcze gorzej; problemy z linkami nawiewu (3 naprawy), radio wysiadło po 5 latach, klimatyzacja też po 5 (wyciekł płyn), czasem zgrzyta skrzynia biegów; niewygodne fotele przy długich trasach; zagłówki nie dają podparcia pod głowę, bo są za daleko, nieregulowane (musiłam doczepić podparcie); jak dla mnie (167 cm) za krótka dźwignia zmiany biegów, więc jestem przechylona na prawo; hałas powyżej 100km.godz - nie sŁyszy się radia. Zalety: niezawodność, pojemny bagażnik, miękkie zawieszenie, wspomaganie kierownicy; tani serwis, stosunek cena/jakość, niekoroduje, świetny akumulator bezobsługowy - wytrzymał 6 lat poza garażem, wysiadł przy mrozie -20.
1,5 DOHC, 121000 przebiegu, samochód niezawodny, regularnie serwisowany co 15 tys. km. Nigdy się nie zepsuł; słabe przyspieszenie (im więcej pasażerów tym gorzej), klimatyzacja bardzo obciąża silnik - wtedy jeszcze gorzej; hałas powyżej 100km.godz - nie sŁyszy się radia.
czasem zgrzyta
problemy z nawiewiem (zacinał się) - trzeba wolno przestawiać;