Ocena kierowcy - Daewoo Lanos Sedan

schrek, 18 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 106KM 78kW
Rok produkcji 2002
Daewoo Lanos Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW 1997-2004 - Oceń swoje auto
miałem kupić FABIE ale za to wyposażenie musiałbym dopłacić 20000 nic dodać nic ująć
przy normalnej jeżdzie wspanmiały jak sie katuje to i chałasuje natomiast na trasie nie jeden się oszukał goniąc mnie lub nie zdążajac uciec w 5 osób 210km/h katowice kraków w 4 osoby 180 km/h przez 5h non stop w niemczech na autostradzie to chyba daje do myslenia o jakości silnika nie biorąc pod uwage głowy kierowcy spalanie wyszło 8l/100km GAZU!!!zdumiewajace 5.9l/100km gazu predkość stała 70 km/h
zbyt długie przełożenia nie pozwalają na dynam,iczna jazdę tylko szybką ale idzie się przyzwyczaić
po wymianie amorków na gazowe i leprzych kapci wspaniale się prowadzi ABS działa wtedy gdy ma działać raz pomógł i spociłem sie nieźle mam nadzieję tylko że więcej nie bede musiał sprawdzać go a manewrując nim w ciasnej stolicy cały czas mnie zaskakuje jego zwrotność wyjazd z miejsca na raz bez kombinacji wprawia mnie czasami w podziw i zachwyt
jestem zaskoczony w każdą stronę wszystko widać a elektryczne lusterka pozwalaja na komfort nie wiercenia się przy manewrach
trochę zbyt duża kierownioca ale reszta po wymianie radia firmowego jest wspaniała intuicyjna na pamięć
w zimie ciepło w lecie zimno w pięć osób w deszczu żadna szyba nie zaparowana znaczy klima działa
z mojego miejsca kierowcy jest dobrze jak siedzę gdzie indziej w tym autcie to tylko dlatego że sam nie mogę sie zawieżć więc inne miejsca też musza być ok
po praeczytaniu paru porad z sieci i wytłumieniu jest ok ale można lepiej trzeba tylko wyjąć silnik i wytłumić jego komorę
jazda na gazie czy ktoś w ogóle liczy koszty tankuję do pełna za 50 pln i w polsce jade 250 w niemczech 400
za 44000pln metalik z gazem i full wypas z dodatkami, które dostałem jak zaczołem kręcic nosem w salonie nawet porównywalna fabia nie była i nie jest tak atrakcyjna po za tym lekki tuning optyczny dodał troche zadziorności a fabia nadal jest ciotką
105000 i jedyna usterką jak mi się trafiła to popaprane serwisy autoryzowane zawsze po wyjechaniu od nich wracałem na powtórną regulacje silnika nic nie trzeszczy nic nie piszczy a inni narzekają na świerszcze u mnie nic takiego nie ma gumka od zbiornika wyrównawczego sparciała pękały spręzyny od przeładowania wstawiłem gumę i spręzyny od astryIIk i wszystko w porządku
przy 75000 wypieła się pół ośka na światłach pod domem tak mi powiedzieli w serwisie ale na gwarancji więc mnie to nie obchodziło specjalnie regularne przeglądy wymiany eksploatacyjne nie mam co tu wpisac to aż chore że jest taki dobry samochód no dobra przy obrotach powyżej 5000/min bierze olej 2l/15000km

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 106KM 78kW [l/100km]

9,1