Oceny Daewoo Lanos Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW 1997-2004

Daewoo Lanos Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW 1997-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Daewoo Lanos Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW 1997-2004

~jajkonatwardo
Daewoo Lanos
psuje się:zawieszenie i lika do nawiewu. Koszt naprawy: zaden - bo to zwykle tylko łączniki stabilizatorów i tego pilnować. Poza tym - wersja którą miałem nierdzewna i nie do zdarcia. jak o niego dbać to chyba 500 000 bez problemu pojedzie. Naprawdę byłem w szoku bo wcześniej daewoo znałem z opowieści \"fachowców\". Mechanicy mówili na ogół coś innego. Ja zrobiłem na nim 100 000 i nie było żdnych problemów poza wskazanymi no i do tego wzykłe...
~łukasz.g
Daewoo Lanos
auto polecam osobą które lubią jeździć samochodem a nie spędzać czas w serwisach,części tanie a cena auta nie jest jakoś odstraszająca może nie ma to super wyglądu ale na pewno docenią to auto osoby które nie mają za wysokich dochodów plus jest taki że sporo rzeczy można samemu sobie naprawić jak ma się ku temu odpowiednie warunki i umiejętności
~Pele
Daewoo Lanos
Bezawaryjny samochód, w miarę komfortowy. Bez dodatkowego wyciszenia głośny. Wlewa sie paliwo, wymienia części eksploatacyjne nie częściej niż u lepszych aut i jeżdzi. Jeżdzę 4 lata i jestem zadowolony, a samochodów miałem juz kilkanaście i żadnym tak długo nie jeżdziłem.
~Jazz
Daewoo Lanos
Dobry auto za niewielkie pieniądze. Ekonomiczny tylko przy LPG. Wyskakują małe ogniska rdzy (100% bezwypadkowy, ani jednej wgniotki), a podobno ocynkowany. Kupiłbym go jeszcze raz, gdybym miał kryzys :).
~Robert-de-kowalski@wp.pl
Daewoo Lanos
Samochód oceniam dobrze, głównie pod kątem eksploatacji. Jest dobry bo jest tani w utrzymaniu. Znajomi pokupowali sobie drogie fury, no i płacz jak domorosli mechanicy nie są w stanie zrobić samochodu, bo trzeba zawitać do serwsiu, a tam płacz i zgrzytanie zębów przy płaceniu.
~pingwin121@gazeta.pl
Daewoo Lanos
To typowy niezawodny "dzieciowóz", zero sportu i adrenalinki (do szpanowania to się napewno nie nadaje) ale za to tanio w zakupie i eksploatacji. Warto kupować lepiej wyposażone wersje wbrew pozorom takie gadżety jak klima czy centralny zamek mimo koreańskiego pochodzenia nie psują się a umilają życie

Usterki Daewoo Lanos

Daewoo Lanos – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Dawid23
Daewoo Lanos
Co najważniejsze auto pancerne. Co by się nie działo zawsze odpali i pojedzie. Silnik dość dynamiczny, dobrze współpracujący z gazem.
~Theshivuus
Daewoo Lanos
Jeździ się dobrze, mocy nie brakuje, wygodny, przestronny i całkiem fajnie brzmi
~chmieciu
Daewoo Lanos
Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry, za te pieniądze można kupić samochód w miarę niezawodny, który zawiezie z punku A do B.
~Karol
Daewoo Lanos
Jestem z auta bardzo zadowolony. Pracuję 70km od miejsca zamieszkania i lanos w lpg był dobrym wyborem.
Daewoo Lanos Sedan