Oceny Daewoo Lanos Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW 1997-2004

Daewoo Lanos Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW 1997-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Daewoo Lanos Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW 1997-2004

~jajkonatwardo
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
psuje się:zawieszenie i lika do nawiewu. Koszt naprawy: zaden - bo to zwykle tylko łączniki stabilizatorów i tego pilnować. Poza tym - wersja którą miałem nierdzewna i nie do zdarcia. jak o niego dbać to chyba 500 000 bez problemu pojedzie. Naprawdę byłem w szoku bo wcześniej daewoo znałem z opowieści \"fachowców\". Mechanicy mówili na ogół coś innego. Ja zrobiłem na nim 100 000 i nie było żdnych problemów poza wskazanymi no i do tego wzykłe...
~Simon Komski
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Posiadam lanosa zakupionego przez moich rodziców w 99. Jako kierowca użytkuję go od 7 lat. Jeżdżę nim ok 7500km rocznie. Od 22 lat tylko wymiana oleju, płynów, filtrów, rozrządu itp. Po 20 latach zostało wymienione sprzęgło z łapą sprzęgła i to tyle jeśli chodzi o naprawy. Ceny części i napraw są tanie jak barszcz. Auto niezawodne, przeciętnie wygodne, z LPG nawet ekonomiczne.
~lanos 1.6
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Świetne autko na dojazdy do pracy, robię 100 km dziennie od kilku lat i wymieniam tylko olej co 15-20 tys. klocki hamulcowe i sprawuje się świetnie tu nie ma się co popsuć, świetny samochód na nasze polskie drogi, gazu pali po mieście latem 9-10l zimą 10-11.5 jeśli chodzi o benzynę to trochę pali :( na sekwencji staga świetnie działa. tylko trochę trzeba o niego dbać wszystko na czas wymieniać a odwdzięczy się dobrą jazdą i zawsze zawiezie...
~łukasz.g
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
auto polecam osobą które lubią jeździć samochodem a nie spędzać czas w serwisach,części tanie a cena auta nie jest jakoś odstraszająca może nie ma to super wyglądu ale na pewno docenią to auto osoby które nie mają za wysokich dochodów plus jest taki że sporo rzeczy można samemu sobie naprawić jak ma się ku temu odpowiednie warunki i umiejętności
~Pele
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Bezawaryjny samochód, w miarę komfortowy. Bez dodatkowego wyciszenia głośny. Wlewa sie paliwo, wymienia części eksploatacyjne nie częściej niż u lepszych aut i jeżdzi. Jeżdzę 4 lata i jestem zadowolony, a samochodów miałem juz kilkanaście i żadnym tak długo nie jeżdziłem.
4,1
~Jazz
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Dobry auto za niewielkie pieniądze. Ekonomiczny tylko przy LPG. Wyskakują małe ogniska rdzy (100% bezwypadkowy, ani jednej wgniotki), a podobno ocynkowany. Kupiłbym go jeszcze raz, gdybym miał kryzys :).

Usterki Daewoo Lanos

Daewoo Lanos – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,2
~Robert-de-kowalski@wp.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Samochód oceniam dobrze, głównie pod kątem eksploatacji. Jest dobry bo jest tani w utrzymaniu. Znajomi pokupowali sobie drogie fury, no i płacz jak domorosli mechanicy nie są w stanie zrobić samochodu, bo trzeba zawitać do serwsiu, a tam płacz i zgrzytanie zębów przy płaceniu.
~pingwin121@gazeta.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
To typowy niezawodny "dzieciowóz", zero sportu i adrenalinki (do szpanowania to się napewno nie nadaje) ale za to tanio w zakupie i eksploatacji. Warto kupować lepiej wyposażone wersje wbrew pozorom takie gadżety jak klima czy centralny zamek mimo koreańskiego pochodzenia nie psują się a umilają życie
~Dawid23
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Co najważniejsze auto pancerne. Co by się nie działo zawsze odpali i pojedzie. Silnik dość dynamiczny, dobrze współpracujący z gazem.
~Theshivuus
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jeździ się dobrze, mocy nie brakuje, wygodny, przestronny i całkiem fajnie brzmi
Daewoo Lanos Sedan