Ocena kierowcy - Daewoo Leganza

luk44pl, 11 lat temu
Rok produkcji 1999
Daewoo Leganza 2.0 133KM 98kW 1997-2001 - Oceń swoje auto
silnik bezawaryjny pali ok8l po trasie ale jak na 133 konie to straszny muł ,przy jeżdzie 80/90 km/h na piątym biegu żeby efektywnie wyprzedzić np.tira to trzeba zredukować na 3 bieg. do 130km/h w miare cichy silnik,szybciej już zaczyna wyć.bardzo elastyczny prawie jak dizel bez turbiny na piątym biegu można jechać 50/h i nie szarpie silnikiem,jedyny problem jaki miałem to z gazm bo był zwykły,mój znajomy miał sekwęcje wstawioną w leganzie i jezdzi do tej pory \"bajka\"
żadnych zastrzeżeń a katowałem ją dwa lata i od początku do końca bez zmian miękko biegi wchodziły ,a było to moje 7 auto
mocne zawieszenie ,bardzo proste i co ważne tanie, przez nasze dziurawe drogi idzie jak czołg, choć na nierównościach troche hałaśliwe
widoczność bdb,duże lusterka boczne
bardzo wygodne auto z dużą ilością gadżetów pełna elektryka klimatronik i sprzęt nagłośnieniowy na dobrym poziomie
nie mogłem ustawic średniej temp..na climatronicu w zimie albo był za chłodno albo za gorąco,i bardzo denerwowało mnie brak zamykania środkowych kratek nawiewu
miejsca jak w limuzynie , z tyłu kanapa wielka i wygodna mój syn wspomina leganzę jako najlepszy somochód jaki mieliśmy
na wysokich obrotach dość hałaśliwe ale to limuzyna a nie subbaru przy spokojnej jeżdzie cich i przyjemnie
ja miałem ją przez 2 lata zagazowaną gaz typu BRC totalna kicha wymieniłem prawie całą instalację żałuje że nie założyłem od razu sekwęcji spalanie bazu trasa ok 8l w cyklu mieszanym ok 11l
super auto za rozsądną cene

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 133KM 98kW [l/100km]

10,2