Ocena kierowcy - Daewoo Leganza

radioaktywny1961@poczta.onet.pl, 22 lat temu
Rok produkcji 2000
Daewoo Leganza 2.0 133KM 98kW 1997-2001 - Oceń swoje auto
Po 22000 km zepsuł się czujnik ciśnienia oleju.Ponieważ było to w trasie z komórki wezwałem pomoc w ramach asistance.Przyjechałi po 20 min i w ramach bezpłatnej usługi wymienili go w ciągu 10 minut ! obecnie mam przejechane 26000 km,moja opinia o aucie nie zmieniła się-jest b.dobra. Przejechalem juz 67.000 km. Samochod sprawuje sie bardzo dobrze. Przez okres 3,5 roku oprocz w/w czujnika wymienilem koncowke wahacza w ramach gwarancji oraz juz poza gwarancja 2 tlumiki /koncowy i srodkowy/,wymienialem tez druga koncowke wahacza z drugiej strony. Nic wiecej sie nie dzieje. Za miesiac wybieram sie w dluzsza trase - okolo 5.000 km wiec znow bede mial ogromna frajde z jazdy.
silnik sprawuje sie znakomicie, jest szalenie elastyczny, dajacy poczucie bezpieczenstwa przy wyprzedzaniu
Dość duże martwe pole w bocznym lusterku,bezpiecznie jest przy zmianie pasa spojrzeć w bok kątem oka.
brakuje mi regulacji kierownicy w poziomi
klimatyzacja dziala rewelacyjnie
Mam 195 cm i ilość miejsca w kabinie absolutnie mnie satysfakcjonuje
jak na tak duze auto zuzycie w granicach 9 l po miescie moim zdaniem jest doskonale
Z perspektywy czasu zakup najbogatszej wersji Leganzy za 59.000 zl okazal sie strzalem w 10!. Teraz juz nie sposob kupic za chocby zblizona cene tak wyposazonego auta. Spadek wartosci w porownaniu z cena poczatkowa tez nie jest w sumie obezwladniajacy, i da sie racjonalnie wytlumaczyc.
Dziennik kosztów dla Daewoo Leganza 2.0 133KM 98kW
11,8