Ocena kierowcy - Daewoo Lublin I

wooonski, 18 lat temu
Silnik 2.4 D 70KM 51kW
Rok produkcji 1998
Daewoo Lublin I 2.4 D 70KM 51kW 1995-1999 - Oceń swoje auto
auto oceniam dobrze gdysz przejechało ono wiele kilometrow i nie zawiodło mnie co prawda knfort nie za wyskoki ale jezdzac wczesniej zukiem to o niebo lepszy wiadomo ze nie mercedes ale za te kase to auto było godne uwagi teraz troszke za drogi moje auto przewoziło ogromne ładunki czasem nawet wiozło 3.5 tony gdzie ładonosc tego auta to 1,1 tony musze przyznac ze przy takim opciarzeniu robiło trase czesto 500 km jak narazie nie pdały resory wiec ładownos oceniam pozytywnie
silniczek w moim przypadku zupełnie bez awaryjny barakuje mu troszeczke mocy ale niemam turbiny :/
skrzynia KIA ogolnie dobrze ale przy przebiegu 350 tysiecy wysiadły łorzyska koszt na parawy w ASO razem ze sprzegłem wyniusł 2000 zl :/
widocznies dobra wyskok sie siedzi:D
tu jest gorzej warunki troche spratanskie pokretał wetylacji se psuja tapicerka lubi sie przecierac przy przebiegu prawie 500 tysiecy bez porkowcy fotel kierowcy wyglada jak by go pies pogryzł ;/
wentylacja nie podlaga praktycznie regulacji grzeje ze wytrzymac nie idze latem nie do wytrzymania :/
troche mało miejsca dla pasarzera siedzacego po srodku po 300 km pasarzer robi sie juz dretwy
tu tez jest przecietnie jak był nowy było cicho ale teraz juz nie ale da sie wytrzymac :D
generalnie w moim przypadku auto nigdy mnie nie zawiodło padła tylko skrzynia po przejchaniu 350 tysecy tak to tylko lac paliwko i jezdzic

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 D 70KM 51kW [l/100km]

11,8