Szukaj

Informacje o Daewoo Lublin I

Lata produkcji: 1995 – 2003
Segment: Dostawcze

Daewoo Lublin I – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Oceny Daewoo Lublin I

Liczba ocen: 39
Ogólna ocena
3,3 /5 Średnia dla segmentu 3,8
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(82%)

Zalety

+ Widoczność + Układ jezdny + Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Wady

- Bezawaryjność (drobiazgi) - Skrzynia biegów - Wyciszenie

Wybrane oceny

3,9
~Łukasz
Daewoo Lublin I
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Auto kupiłem w 1998r w Fabryce w Lublinie jako rama + izoterma. Model to Lublin II 3,5t 2.4 TD 90KM. Auto przez 12 lat nie przechodziło żadnych napraw blacharsko-lakierniczych. Po zakupie został bardzo dobrze zakonserwowany i co roku jest to powtarzane. Blacha trzyma się dośc dobrze. Aktualnie będzie na wiosnę robiona blacharka ( wymiana maski, przedniej kratki i progu od strony kieowcy) pozostałe elementy w bdb stanie. Wypiaskowana i pomalowana rama. 3 lata temu zmienione wiązki silnika i tylnych lamp na nowe bo kroszyły się już kable. Wszystkie lampy zmienione na nowe po 12 latach eksploatacji. Ogólnie powiem tak że jak ktoś szuka auta do tłuczenia i nie ma czasu na napawy to niech da sobie z Lublinem spokój. Ale jak ktoś szuka auta do dzwigania ciężarów to zdecydoeanie polecam lublina 3.5tony. Trzeba pamiętać że te auta nie są młode i wyskakują różne pierdółki ale przy odrobinie chęci łatwo i szybko można samemu sobie z nimi poradzić. Polecam zakładać same dobre części a auto będzie bardziej niezawodne.
3,5
~pawlos
Daewoo Lublin I
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
czytam powyższe komentarze i trochę mnie denerwują, jak tak ludzie narzekacie na te samochody to poco je kupować, teraz obecne lubliny są drogie z tym się zgodzę i wątpliwy jest ich zakup, ale w roku 1997, był to za ówczesne pieniądze trafiony wydatek. wersja furgon 2.9 t - kosztował ok. 42 000PLN BRUTTO !!!!! Nowym samochodem jeździłem powyżej 120km/h bez rzadnych problemów, teraz po tylu latach prędkość powyżej 120 km/h taż nie stanowi rzadnego problemy. a te narzekania wyżej opisane że ledwie rozpędza się do 97 km/h , jakieś nie realne,
4,3
~StanisławB
Daewoo Lublin I
Furgon 2.4 D 70KM 51kW
Tanie, dobre auto dostawcze. Łatwe w naprawach. Jazda daje bardzo dużo frajdy, Mamy poczucie obcowania z "prawdziwą" motoryzacją. Niezbyt nadaje się w trasy, Dobrze się nim jeździ "wokół komina". O ile jeździ się nim regularnie, można liczyć na w miarę bezproblemową eksploatację.
Daewoo Lublin I