Lista ocen Daewoo Matiz 0.8 i 51KM 38kW 1997-2004 (529) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 688 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michal_w31@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
zaskakująco dobrze, na zewnątrz tego nie widać, gorzej mogą się czuć ludzie barczyści, jest jednak wąski
~kozakz@wp.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Co tu dużo mówić ciasno, ale to mały samchód. W porównaniu do innych "maluchów" to rewelacja.
~adamgrabski@op.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Dla przeciętnych gabarytowo ludzi bardzo dużo miejsca z przodu z tyłu jak na taki samochodzik
~biela_@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Male autko mala przestrzen, mam 180cm odsuwam fotel do konca i wtedy jest mi wygodnie :)
~Aga
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Najwygodniej się jeździ we dwójkę, z tyłu jest mniej wygodnie "miejsca dla beznogich...";)
~Lizzka
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
obszerny, w pięć osób na trasie trochę ciasno, ale w dwie nawet się można porządnie wyspać
~zag0@interia.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Wystarczająca, nad podziw duża jak na tak mały samochód. Z tyłu nie jeździłem ale pasażerowie nie narzekają.
~eljot41
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
mimo, że jestem wysoki dużo miejsca dla nóg i nad głową, znacznie lepiej niż w seicento
~Marek z Warszawy
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Kierowca i pasażer ma sporo miejsca. Komfortowo też dla 2 osób z tyłu. Bagażnik malutki.
~Krzysiek
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
jestem duży i dla mnie miejsca wystarcza, siedzenia mogły być większe ale nie wymagajmy cudów