Lista ocen Daewoo Nexia Hatchback (213) - Całokształt

Na liście zabraknie 188 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jerry
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
SUPER AUTKO, za tak niska kwote (6000zl w 2004) mam ekstra wozik na full wypasie, tj. od wspomagan, pelnej elektryki, do airbagow i ABSów włącznie... nawet klima... Wersja hatchback ( bo taką mam) jest bardzo pakowna i da sie przewiezc praktycznie wszystko. POLECAM wersje GTX.
~kkw
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Samochód wart polecenia. Można narzekać na przestarzałą konstrukcję, czy też nieciekawy design, ale za tą cenę trudno znaleźć coś lepszego o podobnych parametrach. I niech nikt mi nie mówi, że za 8000PLn można kupić 14 letnie BMW, które będzie lepsze. Fakt, można kupić, ale paścia.
~axe-pp@op.pl
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Reasumując,za niewielkie pieniądze(10000-12000tys) mamy dobrze wyposażoną limuzynę(w modelu GLE są to:4 el. szyby, centralny zamek, wspom. kierownicy) w miarę niezawodną.Za VW ztym samym wyposażeniem i podobnym rocznikiem zapłacili bysmy jakieś 20.000pln. Tak więc to dobry zakup.
~GummiBear@tenbit.pl
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
jestem zadowolony przyzwyczailem sie do braku abs czy asr elektryka mi wystarcza chociaz wymaga konserwacji jako samochod dla standardowej polskiej rodziny i jeszcze z LPG idelany wybor proponuje jedynie usztywnienie tylu bo bagaznik (550 l ) i 2 os z tylu to troche za duzo
~pja@go2.pl
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Doskonałe, duże auto. Najważniejsze parametry nie budzą żadnych zastrzeżeń. Tanie w eksploatacji i niezawodne, a co najważniejsze, bardzo pojemne. 5-cio osobowa rodzina mieści się w nim bez żadnego problemu. Dużym atutem jest pojemność bagażnika. Szkoda, że już nie produkują.
~sas214@wp.pl
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
Posiadam te auto juz od 7 lat na naprawy tylko tylko wydale te co trzeba od pol roku troszke je stuningowalem ( do 120 kM) te auto jest tanie do stuningowania i mozna to zrobic samemu a co wazniejsze czesci tuningowe sa tanisze niz do innych aut w tej klasie!! polecam te auto!!
~gorczycar@interia.pl
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Autko jak na te klase sprawuje sie doskonale i nie ma z nim najmniejszych problemow! Silnik ma standardowo 91 KM i jest w stanie rozbujac autko do 190km/h(wiem bo sprawdzielem) choc po malych zabiegach z silnikiem(koszt naprawde nie wielki) mozna wyciagnac 200km/h
~Węgorz - meel@poczta.fm
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Jak na samochod koreanski ktory jest niemalze lustrzanym odbiciem OPLA KADETTA to szczerze powiem, ze eksploatacja Nexii jest bardzo przyjemna, szczegolnie polecam silnik MITSUBISHI (1,5 16V DOHC), dla młodej osoby lub nowozencow jest super. Czesci ogolnodostepne i tanie
~Makowiecki
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
Uważam, że autko jest doskonałe jako pierwszy samochód(i nie tylko) z powodu niskiego kosztu zakupu i niskiego kosztu utrzymania, niezłego wyposażenia i klasycznej sylwetki Hatchbacka. Jeśli mamy zadbany egzemplarz to w tej cenie nie ma nic lepszego.
Dziennik kosztów dla Daewoo Nexia Hatchback
10,9
10,3
~nexiomania.pl
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Calościowo jestem bardzo zadowolony z samochodu. Ma swoje wady jak rdza czy miekkie zawieszenie jednak przyzwoita niezawodność i taniość części rekompensują to. Naprawdę polecam ten samochód szczególnie przy obecnych cenach na rynku wtórnym.
Daewoo Nexia Hatchback