Lista ocen Daewoo Nexia Hatchback 1.5i 75KM 55kW 1994-1999 (158) - Całokształt

Na liście zabraknie 130 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Endi
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
samochód porażka!!! w dniu w którym kupiułem tego trypla kumpel mi powiedział \"najgorszy fiat nepszy od najlepszego daewoo...\" bardzo szybko się przekonałem o co mu chodzi. po za tym przez 8 miesięcy użytkowania wydałem na naprawy( nie licząc robocizny mechaników) ponad 2tyś a miało niby być takie tanie w utrzymaniu...;/
~andrzej_niewiero@op.pl
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Serwis fabryczny nie usunął możliwości wciśnięcia pedału hamulca, chociaż hamowanie jest poprawne. Wymieniono pompę(po gwarancji) itp bez skutku.Kłopotliwe jest zanikanie nr silnika, fso daje naklejki, lublina nie ma i trzeba nr nabijać - koszty ekspertyzy itp.Słabe fabryczne tłumiki, teraz mam al i ok. Poza tym jest dobrze.
~Greg
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Autko przyjemne do prowadzenia i dające się lubić. Może nie szczyt techniki, ale w porównaniu z np. Astrą Classic nie ma się czego wstydzić. Mimo, że może na początku być porównywane do Poloneza (podobna cena, praktycznie ten sam producent), po pierwszej przejażdżce okazuje się znacznie bardziej komfortowe.
~Gordo90
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Moim zdaniem jest to switne auto na sam poczatek, jest molo awaryjne, duzo rzeczy mozna samemu naprawic, a i nie jest palowozerne, latwo i tano mozna przerobic na gaz. Jest tanie w utrzymania i w miare komfotrowe, maniakom predkosci sie nie spodoba, chyba ze kupia 16 zaworawa 100KM wersje ;)
~STARY POSIADACZ
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Jezdzimy juz NEXIĄ GL od 97r (pierwszy rocznik). Jestem Ogromnie zadowolony z autka-pojemne (wybudowalismy dom przewozac gro materialow w niej;) ), dynamiczne jak na te koreanskie silniki, stylistycznie nie brzydkie (przod jest b. ladny.lekki tuning i autko jest super).Minus to materiały w srodku i tyle!!!
~kierowca nexii
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
no cóż fajna dla rodzinki tak do 180000k m potem trzeba się ewakuować - dawno bym to zrobil ale jestem zmuszony nim jeźdżić . No i mogli zrobić coś z tą blachą . Zaczeła gnić po przebiegu 150000 teraz jest sporo rudego i przydałby się remont blach ale takich aut się nie remontuje .
~wpcad@wp.pl
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
jazda na LPG 8.5/miasto 7/trasa - ławtwo policzyć za ile się jeździ :) buja się jak stary amerykanski krażownik, generalnie tani i sprawny samochod do miasta, troche gorszy i słabo wyposażony na trase. Jesli kotoś szuka sprawnego i z orginalnym przebiegiem odstapie na drobna oplata: wpcad@wp.pl
~Zib
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Jeżdżę tym samochodem od stycznia 96r. w najgorszych warunkach tj dużo krótkich tras, a na dodatek b. dużo po mieście, a śląskie drogi i korki są jakie są. Nigdy mnie nie zawiódł. Bez problemów służy jako holownik dla przyczepy campingowej. Czego można więcej wymagać od zmodernizowanego Opla Kadeta.
~Grubszy
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Poza tym że nie lubie tej klonkwy to uczciwie trzeba przyznać , że jest to całkiem przyzwoity samochód a opinia typu " totalna tandeta" jest conajmniej mocmo przesadzona napewno nie jest to Honda czy Tojota ale można śmiało zrobić uczciwe porównanie po 100 tys km. np.z fiatem i innymi markami
Dziennik kosztów dla Daewoo Nexia Hatchback 1.5i 75KM 55kW
10,9
10,3
~microweld@coolnet.com.pl
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
auto o ktore nie musze sie martwic ze mi ktos ukradnie a dajace niezly komfort jazdy, szkoda ze tak drogie sa do niego czesci, mam wersje 5-drzwiowa i rade sobie kupujac u Opla, prawie 2 x taniej.(sprezyny, sprzeglo, docisk, pasek rozrzadu, klocki, wydech itd, to co sie naturalnie zuzywa)
Daewoo Nexia Hatchback