Lista ocen Daewoo Nexia Sedan (223) - Całokształt

Na liście zabraknie 167 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~martita
Sedan 1.5i 75KM 55kW
ogolnie niezle autko,w wersji sedan ma calkiem pokazny bagaznik i przestronna kabine ale silnik jest troche za slaby i swoje tez spala.Hamulce... sa ale slabe.Komfort na srednim poziomie ale nie ma trgedii- wkoncu jest jest to kadet czyli konstrukcja z lat 80tych tylko ze znaczkiem DAEWOO
~kropi@interia.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Auto było kupione na 2 lata, jeździ już 4 - najmniej awaryjny samochód jak do tej pory, a trochę tego było w rodzinie. Nie oferuje nie wiadomo jakiego komfortu ani osiągów, jest za to tanie w kupnie i utrzymaniu, ma pojemny bagażnik, dobre autko dla początkującej rodziny lub dla studenta.
~Lukass
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Wydaje mi sie zze za te cena malo jest aut godnych uwagi, ale jeden warunek- dokladnie sprawdzcie stan - sporo jest aut nie dbanych i nie ciekawych mogacych stwarzac mase klopotow. Nexia jest raczej autem dla osob bez kompleksow, nie mozna dowartosciowac sie znaczkiem na masce. ocena dlamnie dobra +
~mariusz.kuczynski@wp.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Stosunek jakości do ceny przy tym samochodzie jest rewelacyjny. Spalanie w mieście: 7,0÷7,5/100km (zimą 8/100km), na trasie nawet 5,7/100km. Doskonale wyciszony (wszystkie ople są głośniejsze). Paktycznie bezawaryjny; akumulator - 6 lat i wciąż pali za pierwszym razem nawet przy minus 20st.
~PL
Sedan 1.5i 75KM 55kW
mam ten samochód od nowości, nigdy nie było poważnej awarii chociaż swego czasu robiłem po 10 tys. km/m-c. Przez 13 lat garażuję pod chmurą i blachy się wyjatkowo dobrze trzymają (wymagały jedynie niewelkich zaprawek). Ogólnie auto jest trwałe i trudno mi będzie się z nim rozstać.
~zygodya@poczta.onet.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Do tej pory wymieniłem przednią żarówkę, akumulator,dwa razy tylne tłumiki,beznadziejne lusterka zewnętrzne i normalne rzeczy zwiazane z przebiegiem /świece,oleje,opony itp/Nie wiem tylko, dlaczego nigdy nie słysze kręcącego sie wentylatora chłodnicy. Czy taki niedogrzany ?
~droger@konto.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
amorki oryginały. skutecznosc tłumienia około 70%. tarcze wymiana przy 170000. bębny oki. sprzęgło jeszcze działa. jezeli chodzi o zawieszenie to tylne sprężyny do d..y:> utwrdziłem rozszerzyłem i teraz oki. przód zapieczone tłoczki dwa razy. przy 175000 padł katalizator.
~Piciek05
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Sedan , za niewielkie pieniądze z takim wyposarzeniem nie znalazł bym zadnego lepszego autka . Autko cieszy , duze , ekonomiczne "na gazie" , jesli sie dba to się ma , taka jest zasada i narazie nie zamienił bym to autko na zadne inne za taką cene i z tego segmentu.
~robbie
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Mam nexie od 6 lat i ani razu nie miałem powaznej usterki, silinik pracuje jak zegareczek, wspaniała kultura pracy. Ogromny bagażnik, małe zużycie paliwa, niezła dynamika, no i nieźle znosi upływ czasu. Sylwetka, reflektory drapieżne, delikatny spoiler na tylnej klapie.
~Dafydd
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Auto z takim wyposażeniem (wspomaganie, pełna elektryka, abs, airbag, klimatyzacja, halogeny, szyberdach, welurowa tapicerka) ((czasem też lpg) można dostać za naprawdę małe pieniądze. Często nowe auta nie mają tego wszystkiego, co tamto z przed 15lat!
Daewoo Nexia Sedan