Ocena kierowcy - Daewoo Nexia Sedan

marcinb51@wp.pl, 20 lat temu
Silnik 1.5i 75KM 55kW
Rok produkcji 1997
Daewoo Nexia Sedan 1.5i 75KM 55kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
kupiłem to autko w tamtym roku i jestem tak średnio zadowolony ale z winy mojego poprzednika który pewne rzeczy zaniedbał W ciągiu roku urzytkowania zepsuł się tylko podnośnik szyby przedniej od strony kierowcy oraz posypał się cały wydech za komplet zapłaciłem 500 zł i jest ok, zmieniłem również pasek rozrządu z napinaczem koszt w warsztacie 270 zł więcej nic nie robiłem jazda super w miarę cichy dobrze przyspiesza do 50km/h mało kto ma start do niej potem trochę gorzej komfortjest dobry szczególnie przy szybkiej jeździe jest super silnik extra trochę nie równomiernie pracuje na jałowym biegu ale poza tym super troszkę puszcza uszczelka nad zaworami ale nieznacznie, nie wiem co jest grane bo po wymianie płynu w chłodnicy mam ubytki w wielkości pół litra na 300 km to sporo Ze skrzyni biegów jest niewielki wyciek oleju chyba gdzieś od góry chyba po samej końcówce drążka tej wchodzącej do skrzyni ale nic z tym nie robie bo podobno wszystkim cieknie więcej zastzreżeń nie mam poza oczywiście kiepskimi palstikami które klekoczą szczególnie w zimie Myślę że zadbany egzemplarz może być świetnym samochodem rodzinnym bo w tej cenie niczego lepszego nie znajdziecie no chyba że ktoś woli jakiegoś 11latka wolkswagena po przejsciach do którego i tak trzeba dokładć , bagażnik w Nexii jest the best poza tym bardzo miłe autko
warto kupić trochę słabe plastiki
Dziennik kosztów dla Daewoo Nexia Sedan 1.5i 75KM 55kW
11,7